0

بیش از ۵۰هزار نفر از دانش‌آموزان و جوانان امسال در برنامه‌های اردویی امداد شرکت می‌کنند

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

بیش از ۵۰هزار نفر از دانش‌آموزان و جوانان امسال در برنامه‌های اردویی امداد شرکت می‌کنند

 معاون فرهنگی کمیته امداد گفت:‌براساس برنامه ریزی انجام شده امسال بیش از ۵۰ هزار نفر از جوانان و دانش‌آموزان تحت پوشش امداد از اردوهای تابستانی کمیته امداد استفاده می‌کنند.

 
خبرگزاری فارس: بیش از ۵۰هزار نفر از دانش‌آموزان و جوانان امسال در برنامه‌های اردویی امداد شرکت می‌کنند

 

 اکبر میرشکار در چهل‌وششمین ستاد ملی ساماندهی امور جوانان که در سالن کنفرانس غدیر مجموعه امداد برگزار شد اظهار داشت: در حال حاضر یک میلیون و 400 هزار جوان تحت پوشش امداد هستند و از خدمات این نهاد استفاده می‌کنند.

وی تصریح کرد: کمیته امداد در طی سال برنامه‌های خاصی را برای پر کردن اوقات فراغت جوانان و دانش‌آموزان و نوجوانان پیش‌بینی می‌کند که این برنامه‌ها در طول سال اجرا می‌شود.

میرشکار خاطرنشان کرد:‌در حال حاضر مجموعه امداد سامانه‌ای را طراحی کرده است که در این سامانه اطلاعات خانواده‌ها جمع‌آوری می‌شود به طوری که در سال گذشته اطلاعات 240 هزار خانواده از لحاظ اعتقادی، دینی در این سامانه ثبت و ضبط شده است که براساس اطلاعات به دست آمده کارهای فرهنگی و اعتقادی بر روی خانواده‌ها صورت می‌گیرد.

معاون فرهنگی کمیته امداد ادامه داد:‌ 700 مشاوره دینی با مجموعه امداد همکاری دارند که این افراد مشاور‌های لازم را به خانواده‌ها ارائه می‌کنند به طوری که هر خانواده دارای یک مشاوره دینی است.

وی اضافه کرد:‌برگزاری اردوهای خانوادگی ویژه مددجویان، ویژه ایتام و همچنین برگزاری اردوهای دختران بازمانده از تحصیل و زنان مطلقه از جمله برنامه‌هایی است که در طول سال برگزار می‌شود.

میرشکار اضافه کرد: در حال حاضر حدود 600 هزار دختر بازمانده از تحصیل تحت پوشش امداد قرار دارند که سن اکثر آنها از سن ازدواج گذشته است.

معاون فرهنگی کمیته امداد بیان داشت: در سال گذشته  51 هزار نفر به اردوهای آموزشی اعزام شده ‌اند که امسال نیز با برنامه‌ریزی انجام شده بیش از 50 هزار نفر به این اردوها اعزام خواهند شد.

وی اضافه کرد:‌برگزاری اردوهای جهادی و فرهنگی و طرح طیب در مناطق اهل تسنن از دیگر‌ برنامه‌های امداد در سال جاری است.

میرشکار در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر 100 کانون دائم و همچنین 100 خوابگاه در مجموعه امداد وجود دارد که در طول سال به مددجویان و جامعه هدف خود خدمات تحصیلی ارائه می‌کند.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  5:42 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها