0

ظرفیت شهرستان گناوه در زمینه گردشگری دریایی بالاست

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

ظرفیت شهرستان گناوه در زمینه گردشگری دریایی بالاست

   معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: ظرفیت‎های شهرستان گناوه در زمینه گردشگری دریایی بالا و چشمگیر است و این شهرستان قابلیت تبدیل شدن به قطب گردشگری دریایی را دارد.

 
خبرگزاری فارس: ظرفیت شهرستان گناوه در زمینه گردشگری دریایی بالاست

 

 منوچهر جهانیان صبح امروز در نشست با فرماندار گناوه اظهار داشت: همچنین شهرستان گناوه ظرفیت‎‎های خوبی در زمینه گردشگری تجاری دارد.

وی با بیان اینکه شهرستان گناوه می‎تواند قطب گردشگری دریایی و تجاری کشور شود یادآور شد: همکاری، هماهنگی و تعامل خوب بین مسئولان شهرستان و دستگاه‎های اجرایی موجب شد ارائه خدمات در ایام نوروز به مسافران به نحو مطلوبی مدیریت شود.

جهانیان افزود: این امر که با نظارت فرماندار گناوه محقق شده زمینه رضایتمندی مسافران را در نوروز فراهم کرده است.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: با توجه به آمارهای موجود، امسال در شهرستان گناوه در زمینه گردشگری دریایی رشدی بیش از 65 درصد داشته‎ایم.

جهانیان خاطر نشان کرد: شهرستان گناوه می‏تواند یکی از قطب‎های گردشگری تجاری و دریایی کشور شود و این نیازمند این است که همکاران ما در میراث فرهنگی استان پیشنهادات خود را در این زمینه به ما داده و زیرساخت‎های آن را مهیا کنند.

وی تاکید کرد: این امر باید به گونه‎ای باشد که گردشگران در طول ایام سال بتوانند از فضاهای موجود در این شهرستان استفاده کنند.

جهانیان گفت: ما نیز به لحاظ حمایت‎های مجوزها و تمهیداتی برای ساخت در خدمت مردم این منطقه هستیم.

فرماندار گناوه نیز در این نشست گفت: مبلغ 7 میلیارد ریال اعتبار برای گردشگری و بازسازی ساحل در شهرستان گناوه اختصاص یافته است.

احمد جعفری‌نسب گفت: در تمام فصول سال گردشگران تجاری و دریایی به این شهرستان می‎آیند که این امر موجب رشد اقتصادی این منطقه شده است.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  5:39 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها