0

افتتاح نخستین کانون بسیج جامعه پزشکی در سازمان نظام پرستاری

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

افتتاح نخستین کانون بسیج جامعه پزشکی در سازمان نظام پرستاری

 رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی از افتتاح نخستین کانون بسیج جامعه پزشکی در سازمان نظام پرستاری کشور برای ساماندهی پرستاران جهت حضور در تیم‌های تخصصی - اضطراری پزشکی و ارائه خدمات در بیمارستان‌های صحرایی خبر داد.

 
خبرگزاری فارس: افتتاح نخستین کانون بسیج جامعه پزشکی در سازمان نظام پرستاری

 

محمد رئیس‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، با اشاره به افتتاح نخستین کانون بسیج جامعه پزشکی در سازمان نظام پرستاری کشور اظهار داشت: امروز طی مراسمی با حضور رؤسای سازمان‌های نظام پرستاری و بسیج جامعه پزشکی و همچنین مسئولان حوزه سلامت این کانون افتتاح می‌شود.

وی هدف از افتتاح نخستین کانون بسیج جامعه پزشکی در سازمان نظام پرستاری کشور را ساماندهی پرستاران برای حضور آنان در تیم‌های تخصصی، بیمارستان‌های صحرایی و اعزام آنان در پوشش گروه‌های درمانی به مناطق محروم و کشورهای دیگر عنوان کرد.

رئیس‌زاده خاطر نشان کرد: سازمان بسیج جامعه پزشکی در نظر دارد در تمام ارگان‌های حوزه نظام سلامت از جمله هلال احمر، بهزیستی، نظام پرستاری و نظام پزشکی؛ کانون‌ بسیج جامعه پزشکی راه‌اندازی کند تا بتواند از پتانسیل نیروهای تخصصی در حوزه‌های نظام سلامت برای ارائه خدمات در پوشش بیمارستان‌های صحرایی و تشکیل تیم‌های تخصصی برای پاسخگویی به حوادث غیرمترقبه بهره ببرد.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  5:34 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها