0

چهل‌وششمین جلسه ستاد ملی ساماندهی امور جوانان بدون حضور وزیر ورزش و جوانان تشکیل شد

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

چهل‌وششمین جلسه ستاد ملی ساماندهی امور جوانان بدون حضور وزیر ورزش و جوانان تشکیل شد

 چهل‌وششمین جلسه ستاد ملی ساماندهی امور جوانان بدون حضور وزیر ورزش و جوانان در مجموعه کمیته امداد تشکیل شد.

 
خبرگزاری فارس: چهل‌وششمین جلسه ستاد ملی ساماندهی امور جوانان بدون حضور وزیر ورزش و جوانان تشکیل شد

 

 چهل‌وششمین جلسه ستاد ملی ساماندهی امور جوانان بدون حضور وزیر ورزش و جوانان و با حضور سایر اعضا در سالن کنفرانس دبیر کمیته امداد برگزار شد.این در  حالی است که دومین جلسه در سال 91 بوده و برنامه های ستاد ملی جوانان در سال جاری از سوی معاون ورزش و جوانان اعلام شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس حسین انواری سرپرست کمیته امداد در چهل‌وششمین جلسه ساماندهی امور جوانان با تاکید بر اینکه باید برنامه های خاص و مدونی برای جوانان تدوین و برنامه ریزی کرد اظهار داشت: یکی از بهترین دورانی که می‌توانیم بر روی اعتقادات و تفکرات جوانان کار شود دوران نوجوانی و جوانی است.

وی گفت:‌ افراد تحت پوشش امداد سلامت فکری،‌جتماعی،‌اقتصادی و اعتقادی‌شان مخدوش شده است که برای بازسازی و برگردانده شدن آن امداد برنامه‌های خاصی را هر ساله پیش‌بینی می‌کند.

انواری ادامه داد: مجموعه امداد به تنهایی نمی‌تواند تمامی معضلات خانواده های تحت پوشش را برطرف کند و در این زمینه خود خانواده نیز باید همکاری لازم را با کمیته داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد:‌ استحکام و توجه به استقلال خانواده از جمله برنامه‌های امداد طی سالهای گذشته بوده چرا که مجموعه امداد اعتقاد دارد باید برای حفظ خانواده و تحکیم آن برنامه‌های مدونی را انجام داد.

سرپرست کمیته امداد با اشاره به سال جاری در بخش تولید ملی افزود: امسال از سوی مجموعه امداد نیز شعار ما توانمندسازی و بازتوانی خانواده‌ها و شناسایی استعدادهای برتر است و در این بخش بنا داریم از ظرفیت موجود برای شناسایی افراد نخبه استفاده کنیم.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  5:31 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها