0

جستجو سریع تر در گوگل با ویژگی omnibox در کروم!

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

جستجو سریع تر در گوگل با ویژگی omnibox در کروم!

 اگر از آن دسته کاربران فعال باشید که زیاد جستجو می کنند ، موتور جستجوی محبوبشان گوگل/یاهو و مرورگر محبوبشان کروم هست ، باید در مورد یکی از صد ویژگی مرورگر گوگل کروم به شما توضیح کوتاهی بدهم.

 گویا آی تی، از این پس راحت و سریع تر میتوانید عمل جستجو در گوگل را انجام دهید.

1x1.trans جستجو سریع تر در گوگل با ویژگی omnibox در کروم!omnibox نامی ناآشنا

گوگل در این رابطه نوشته است: آدرس باری که در بالای پنجره مرورگر (که گاهی اوقات omnibox هم صدا زده می شود) بعنوان یک جعبه جستجو هم عمل می کند. در همین صفحه از ویژگی های درون omnibox سخن به میان آورده شده است که بد نیست آنها را هم مطالعه کنید.

omnibox در تنظیمات مرورگر

اگر مایل باشید میتوانید این ویژگی را غیر فعال کنید. که البته تنها تأثیر فعال بودنش این است که بدون فشردن دگمه Enter یا انتخاب نتیجه مربوط به جستجو در گوگل ، بصورت خودکار وارد صفحه نتایج گوگل می شوید. در ادامه به نحوه غیرفعال سازی omnibox می پردازیم.

1x1.trans جستجو سریع تر در گوگل با ویژگی omnibox در کروم!مسیر زیر را در مرورگر دنبال کرده و گزینه Enable Instand for faster searching را غیرفعال کنید.

Settings>Settings

بواسطه omnibox در یاهو جستجو کنید

اگر شما علاقه ای به موتور جستجوگر گوگل و خدماتش ندارید این مژده را به شما میدهم که در همان مسیری که در بخش “omnibox در تنظیمات مرورگر” ذکر شد میتوانید موتور جستجوی پیشفرض را از گوگل به یاهو تغییر دهید.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  4:51 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها