0

با دوربین‌ UBI با انگشتانتان عکس بگیرید!

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

با دوربین‌ UBI با انگشتانتان عکس بگیرید!

 موسسه علوم و هنر‌های رسانه‌ای در ژاپن دوربین‌هایی را با نام UBI معرفی کرده است که می‌توانند مانند انگشت‌دانه‌های خیاطی روی انگشت کاربر قرار بگیرند.

 دوربین عکاسی، بنابراین کاربر می‌تواند همانند کادربندی‌های ابتدایی که در آموزشگا‌ه‌های عکاسی و فیلمبرداری یاد داده می‌شوند، با دو دست خود کادربندی کند و عکس بگیرد.

1x1.trans  با دوربین‌ UBI با انگشتانتان عکس بگیرید!حتما برای شما هم این سوال پیش آمده که با این کار آیا واقعا همان کادری که کاربر از میان انگشتان خود می‌بیند عکس‌برداری می‌شود؟

نکته جالب اینجاست که میزان کادربندی دقیقا با سنجش فاصله بین دوربین و صورت عکاس اندازه گیری می‌شود.

1x1.trans  با دوربین‌ UBI با انگشتانتان عکس بگیرید!این دوربین دارای یک لنز با دیافراگم ثابت است که متاسفانه امکان زوم نوری را ندارد.

بنابراین تنها راه زوم کردن در تصاویر، زوم دیجیتال در هنگام باز کردن تصاویر در کامپیوتر است.

متاسفانه این دوربین فعلا باید به یک کامپیوتر وصل باشد، اما قرار است در صورت ورود به بازار به یک حافظه بی‌سیم Wi-Fi مجهز شوذ.

شاید بهتر باشد پیش از ورود به بازار همراه با قابلیت انتقال اطلاعات بی‌سیم، ۴۹/۱-latest-news/641-wi-fi-enabled-cameras”>باید‌ها و نباید‌های قابلیت بی‌سیم در دوربین‌های دیجیتالدرباره آن نیز رعایت شود.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  4:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها