0

پرسپولیس7000 دلار جریمه شد

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

پرسپولیس7000 دلار جریمه شد

 AFC باشگاه پرسپولیس را به خاطر پرتاب ترقه از سوی تماشاگرنما و هواداران بی‌تجربه در بازی مقابل الشباب امارات هفت هزار دلار جریمه کرد.

 قائم مقام باشگاه پرسپولیس گفت: به خاطر پرتاب ترقه از سوی برخی تماشاگرنماها AFC هفت هزار دلار پرسپولیس را جریمه کرد.
جمشید زارع در خصوص اظهارات مدیر باشگاه الهلال مبنی بر اینکه هواداران پرسپولیس به ورزشگاه آزادی نمی‌آیند چون این تیم نتایج بدی در لیگ ایران گرفته، عنوان کرد: این صحبت‌های نسنجیده و توهین آمیز کار ما را راحت‌تر کرد.

هواداران فهیم و دوست داشتنی پرسپولیس با حضور یک صد هزار نفری خود در ورزشگاه آزادی به اظهارات ایشان پاسخ قاطعی خواهند داد.

وی افزود: نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا و ناظر مسابقه با تماشاگران پرسپولیس سختگیرانه رفتار خواهند کرد و انتظار ما از هواداران این است که با متانت و فرهنگ بالای خود نظم را به آسیا نشان دهند.

زارع ادامه داد: AFC باشگاه پرسپولیس را به خاطر پرتاب ترقه از سوی تماشاگرنما و هواداران بی‌تجربه در بازی مقابل الشباب امارات هفت هزار دلار جریمه کرد.

من از هواداران می‌خواهم اجازه ندهند امروز این اتفاق بیفتد چون علاوه بر جریمه نقدی شخصیت بین‌المللی پرسپولیس در مجامع جهانی فوتبال نیز زیر سؤال می‌رود.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: امروز منتظر ملاقات منتقدان دلسوز و بزرگان و پیشکسوتان افتخار‌ آفرین و مفاخر پرسپولیس در میان یکصد هوادار عاشق پرسپولیس هستیم.

می‌خواهیم رکوردی دست نیافتنی در دنیای فوتبال به ثبت برسانیم آن هم در یک روز وسط هفته و جشن صعود به مرحله بعدی را بگیریم. برای تیم‌های استقلال و سپاهان هم از صمیم قلب آرزوی موفقیت می‌کنیم.

وی یادآور شد: از تک تک هواداران می‌خواهیم فقط پرسپولیس را تشویق کنند و با الهلال و بازیکنان آن کاری نداشته باشند و هیچ بی‌احترامی به این تیم نشود.

آنها میهمان ما هستند و ما در ریاض با برخورد خوب آنها مواجه شدیم و می‌خواهیم این موضوع را با یک میهمان نوازی گرم و ویژه و فرهنگ ناب ایرانی جبران کنیم.

دیدار پرسپولیس و الهلال ساعت 17 امروز در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  3:49 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها