0

تمام گزینه های مدیرعاملی استقلال ؛ عکس

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

تمام گزینه های مدیرعاملی استقلال ؛ عکس

 

 

در بین گزینه‌هایی که از آن‌ها نام برده می‌شود کاظم اولیایی به طور رسمی اعلام کرده که برای مدیریت استقلال با او صحبت شده است. البته این ادعا در حالی است که رسولی‌نژاد هر گونه پیشنهاد مدیریتی به اولیایی را رد می‌کند!
دکتر قریب که در انتخابات فدراسیون فوتبال به عنوان گزینه مورد نظر وزارت ورزش از او یاد می‌شد در این‌جا هم از نامزدهای اصلی مدیرعاملی استقلال است که البته خودش اعلام کرده تمایلی به قبول این پست ندارد. به نظر می‌رسد او به همراه بهروز منتقمی که از نزدیکان وزیر ورزش محسوب می‌شود بیش از دیگران به نشستن روی صندلی مدیرعامل استقلال نزدیک هستند. اما از گوشه و کنار پیشنهاد مدیریت استقلال به دیگر مدیران فوتبالی هم به گوش می‌رسد. حسن واحدی قائم‌مقام باشگاه مس کرمان هم یکی از این مدیران است که از گوشه و کنار خبر می‌رسد نامش در میان گزینه‌های باشگاه استقلال قرار دارد. واحدی پیش از حضور در مس سابقه مدیریت در برق شیراز را هم داشته است. همچنین برخی منابع هم از احتمال معرفی محمد رضا ساکت به این سمت خبر داده اند. با پایان بازی‌های لیگ برتر قطعا انتخاب مدیرعامل باشگاه استقلال یکی از سوژه‌های داغ رسانه‌ای خواهد بود.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  3:49 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها