0

بنزين 100 توماني تمام مي‌شود

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

بنزين 100 توماني تمام مي‌شود

جام جم آنلاين: مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: دارندگان سهمیه بنزین 100 تومانی تا پایان اردیبهشت ماه نسبت به مصرف سهمیه ذخیره شده در کارت های هوشمند سوخت خود اقدام کنند.

 به گزارش روز دوشنبه جام جم آنلاين به نقل از شانا،علیرضا ضیغمی تصریح کرد: میزان ذخایر سهمیه بنزین 100 تومانی موجود در کارت های هوشمند سوخت کاهش یافته است و دارندگان این میزان باقی مانده نیز تا پایان اردیبهشت ماه ذخیره موجود در کارت های خود را به مصرف برسانند.

وي تاکید کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور مردم نسبت به مصرف این سهمیه که از سال های گذشته در کارت های هوشمند سوخت ذخیره شده است، اقدام کنند.

ضیغمی با اشاره به سناریوهای بررسی شده برای مصرف بنزین 100 تومانی گفت: در صورت عدم مصرف ذخیره بنزین 100 تومانی کارت ها تا پایان اردیبهشت، احتمال دارد از اول خرداد بنزین 100 تومانی باقیمانده در کارت ها به سهمیه 400 تومانی تبدیل شود.

ضیغمی با اعلام این که هم اکنون حدود 80 میلیون لیتر بنزین 100 تومانی در کارت های سوخت ذخیره شده است، افزود: بر اساس بررسی های انجام شده در سامانه هوشمند سوخت، برخی دارندگان کارت مدت زیادی از سهمیه 100 تومانی خود استفاده نکرده اند و بنابراین سهمیه بنزین 400 تومانی آنها نیز به میزان قابل توجهی ذخیره شده است.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  3:32 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها