0

شب سرنوشت‌ پرسپوليس و سپاهان

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

شب سرنوشت‌ پرسپوليس و سپاهان

جام جم آنلاين: شب سرنوشت‌ساز پرسپوليس و سپاهان در ليگ قهرمانان آسيا فرا رسيد، شاگردان دنيزلي و كرانچار بايد تير خلاص را به سوي نمايندگان عربستان و امارات شليك كنند تا شبي به ياد ماندني براي فوتبال ايران رقم بخورد.

فارغ از نتايج متفاوت سرخ‌ها و زردها در ليگ برتر ايران كه اولي خود را در معرض سقوط به ليگ يك مي‌داند و دومي در يك قدمي هت‌تريك قهرماني در ليگ برتر قرار گرفته است، دو تيم در مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا شرايط نسبتا مشابهي دارند و در صورت كسب پيروزي در هفته پنجم اين رقابت‌ها صعود خود را به مرحله بعدي قطعي مي‌كنند.

پرسپوليس كه با هشت امتياز پيشتاز گروه سوم است در صورت غلبه بر الهلال شش امتيازي عملا صدرنشيني‌اش را مسجل مي‌كند، چيزي كه مصطفي دنيزلي تاكيد دارد با ورزشگاه لبريز از تماشاگر آزادي به آن دست خواهد يافت.

سپاهان هفت امتيازي و تيم رده دومي گروه چهارم نيز چنانچه النصر امارات را در دبي شكست دهد به مرحله حذفي راه خواهد يافت.

با اين حال شاگردان دنيزلي و كرانچار كار سختي در پيش دارند، از يك سو قدرت الهلال بر هيچ‌كس پوشيده نيست و النصر هم چون با سه امتياز در قعر جدول قراردارد اين بازي برايش حكم مرگ و زندگي را دارد در اين وضعيت چنانچه نمايندگان فوتبال ايران به هدف خود دست يابند به كار بزرگي دست زده‌اند.

دنيزلي: پر قدرت ظاهر مي‌شويم

در اين شرايط مصطفي دنيزلي، سرمربي پرسپوليس ديروز طي يك كنفرانس خبري با اذعان به اين‌كه دو شكست سنگين پرسپوليس در ليگ برتر قدري شرايط را براي او دشوار كرده است، گفت: گرچه در ليگ وضعيت رواني خوبي نداريم، اما در آسيا داستان چيز ديگري است، با روحيه خوبي به ميدان مي‌رويم و مطمئن باشيد كاري نخواهيم كرد كه هوادارانمان را از دست بدهيم.

دنيزلي تساوي خانگي مقابل الغرافه قطر در هفته چهارم اين بازي‌ها را يك حادثه دانست و گفت: در آن بازي روي يك اتفاق گل خورديم، اما امروز اجازه تكرار اين اتفاق را نمي‌دهيم و همان طور كه نشان داده‌ايم بهترين تيم گروه هستيم در بازي با الهلال نيز اين مهم را ثابت خواهيم كرد.

سرمربي پرسپوليس در مورد حضور هواداران پرسپوليس در ورزشگاه آزادي، تصريح كرد: امروز هواداران مي‌آيند و كنار من و بازيكنان هستند، چرا كه اگر آنها نباشند قطعا يك يار كم خواهيم داشت.

 

 

 

دنيزلي كه براي اين ديدار نام شكوري، علي‌رضا محمد، معمارزاده، اولادي، كنعاني و شيري را به دليل مصدوميت و همچنين دلايل فني از ليست خود براي ديدار مقابل الهلال عربستان خط زد، درباره ليست اخراجي‌هاي پرسپوليس گفت: هفته گذشته بعد از بازي با تراكتورسازي گفته بودم 10 نفر از اين تيم مي‌روند اما سوءتفاهم شده بود. برخي خيال كرده بودند از 18 نفري كه همراه تيم بودند 10نفر مي‌روند، اما بايد بگويم از ليست 28 نفره 10 نفر از تيم جدا مي‌شوند.

كرانچار: النصر را حذف مي‌كنيم

اما در شرايطي كه والتر زنگا سرمربي النصر امارات تاكيد كرد تيمش براي باقي ماندن در ليگ قهرمانان با همه وجود مي‌جنگد، ديروز زلاتكو كرانچار سرمربي سپاهان در نشست خبري پيش از ديدار با النصر امارات، گفت: آماده اين بازي سخت هستيم، حريف اماراتي يك سرمربي سرشناس و بازيكناني بين‌المللي را در اختيار دارد كه با اتكاء به آنها مي‌تواند براي ما حريفي خطرناك باشد، اما ما اين تيم را حذف خواهيم كرد.

وي افزود: ما براي ديدار با النصر به هدف مان نگاه مي‌كنيم كه صعود به عنوان صدرنشين است و در اين راه 3 امتياز را از ميدان امارات مي‌خواهيم و اميدوارم با انگيزه بالاي بازيكنانم آن را به دست آوريم.

كرانچار يادآور شد: اميدوارم بازي با النصر بازي زيبايي باشد و در پايان اين ما و هواداران باشيم كه لبخند زده و از نتيجه خشنود باشيم.

كريمي: مي‌خواهيم صدرنشين شويم

اما علي كريمي، كاپيتان پرسپوليس در‌ آستانه ديدار با الهلال اظهارات خود را روي سايت شخصي‌اش منتشر كرد و گفت: الهلال از قوي‌ترين تيمهاي آسيا​ست. در بازي رفت ما موفق به كسب يك امتياز در زمين آنها شديم و از آنجا كه تيم پيروز اين بازي صدرنشين خواهد شد و در مرحله بعد هم ميزبان خواهد بود، بايد همه تلاشمان را براي كسب سه امتياز به كار بگيريم. به هرحال بازي بعدي ما خارج از خانه است و الهلال در هفته آخر ميزبان است و به همين دليل بايد در بازي حساس امروز، ضمن پيروزي خيال خودمان را هم راحت كنيم.

كريمي با تاكيد بر اين‌كه هواداران پرسپوليس امروز نبايد تيمشان را تنها بگذارند، افزود: هواداران بدانند تمامي بازيكنان يك هدف دارند و آن هم پيروزي مقابل الهلال،جبران كردن شكست‌هاي اخير و شاد كردن دل آنان است.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  3:30 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها