0

آمادگي براي برگزاري مرحله دوم انتخابات

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

آمادگي براي برگزاري مرحله دوم انتخابات

جام جم آنلاين: وزیر کشور با اعلام آمادگی کامل همه دست اندرکاران برای برگزاری دور دوم انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: همه امکانات و تجهیزات مورد نیاز تأمین شده و هماهنگی‌های لازم با 18 استان صورت گرفته است.

مصطفی محمد نجار درگفتگو با واحد مرکزی خبر؛ افزود: ستاد انتخابات، ستادهای استانی، هیئت‌های اجرایی و شعب، همه آمادگی‌ها و شرایط لازم را برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر این مرحله از انتخابات کسب و فراهم کرده اند.

وی گفت: با آغاز تبلیغات نامزدهای انتخاباتی که تا ساعت 8 صبح پنجشنبه 14 اردیبهشت ادامه خواهد داشت، شور و نشاط انتخاباتی در 33 حوزه انتخابیه مرحله دوم در 18 استان کشور حاکم شده است.

وزیرکشور تصریح کرد: تاکنون گزارشی که حاکی از تخلف اثرگذاری باشد دریافت نکرده‌ایم و امیدواریم نامزدها و طرفدارانشان در چند روز باقیمانده، کار تبلیغات را مطابق قانون ادامه دهند تا در پایان مهلت تبلیغات، فضا برای انتخاب آگاهانه و هوشمندانه مردم مهیا شود.

محمدنجار درباره کسانی که نتوانسته‌اند در مرحله نخست انتخابات شرکت کنند گفت: این افراد می توانند در مرحله دوم در هر یک از 33 حوزه انتخابیه که رأی گیری در آن انجام می شود، شرکت کنند و رأی خود را به صندوق بیندازند.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  3:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها