0

از محل جرايم اختصاص يافت 120 ميليارد تومان اعتبار براي ايمن سازي راه هاي روستايي

 
farashbandzare
farashbandzare
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 3535
محل سکونت : فارس

از محل جرايم اختصاص يافت 120 ميليارد تومان اعتبار براي ايمن سازي راه هاي روستايي

از محل جرايم اختصاص يافت 120 ميليارد تومان اعتبار براي ايمن سازي راه هاي روستايي

معاون وزير راه و شهرسازي اعلام كرد: 120 ميليارد تومان از محل اعتبارات جرايم براي افزايش ايمني راههاي روستايي اختصاص يافته است.
سيدحسين ميرشفيع در گفتگو با مهر با بيان اينكه در مجموع 400 ميليارد تومان براي ايمن سازي راه ها اختصاص يافته است، گفت: از اين ميزان 240 ميليارد تومان سهم وزارت راه براي ايمني راهها است كه 120 ميليارد تومان هم براي ايمن سازي راههاي روستايي اختصاص يافته است.
وي افزود: براساس قانون جديد از مجموع اعتبارات جرايم در سال گذشته 60 درصد در داخل شهرها و در خارج شهرها به وزارت راه و شهرسازي اختصاص يافت كه بخشي از سهم شهرها به دهياري ها داده مي شود تا ايمني راهها را تأمين كنند.
معاون وزير راه و شهرسازي با اشاره به اينكه در حال پيگيري دريافت اين بودجه هستيم، گفت: براساس تصميم كميسيون ايمني راه ها اين بودجه به نسبت شرايط ايمن سازي راهها ميان راههاي روستايي تقسيم مي شود.
وي به كاهش 19 درصدي تلفات جاده اي در راههاي روستايي اشاره كرد و اظهار داشت: بطور ميانگين حدود 15 درصد در كل راه هاي كشور كاهش تلفات داشتيم كه البته فقط مربوط به فعاليتهاي وزارت راه نيست و عوامل ديگري هم در اين امر مؤثر بوده است.
ميرشفيع تصريح كرد: اين كاهش تلفات در حالي رخ داد كه تردد و طول راههاي روستايي در اين سالها افزايش زيادي داشته است و اميدواريم كه در اين چند سال نيز ادامه دهيم تا در راستاي اهداف برنامه به اهدافمان برسيم.
معاون ساخت و نگهداري راههاي روستايي با اشاره به اقدامات انجام شده براي كاهش سوانح رانندگي در روستاها، اظهار داشت: اقدامات ويژه اي از نظر نصب علايم ايمني و خط كشي در جاده هاي روستايي انجام شد و با توجه به حساسيت به وجود آمده تأكيد بيشتري را بر ايمني جاده ها داشتيم

سیــر و ســلــوک عــارفــانــه

http://bayanbox.ir/view/279314356572007390/solook.gif

"خــــدا"

یار همیشه همراه

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  3:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها