0

بي بي سي: ميزان بيكاري در اروپا به حد هشدار رسيده است

 
farashbandzare
farashbandzare
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 3535
محل سکونت : فارس

بي بي سي: ميزان بيكاري در اروپا به حد هشدار رسيده است

بي بي سي: ميزان بيكاري در اروپا به حد هشدار رسيده است

تلويزيون بي بي سي اعلام كرد بيكاري در كشورهاي اروپايي به حد هشدار رسيده است.
به گزارش اين شبكه، سازمان هاي بين المللي كار درباره افزايش بيكاري در اروپا هشدار مي دهند كه بيكاري در سراسر اروپا رو به افزايش است و اين امر به طور مشخص در جوانان بيشتر است. در اسپانيا بيش از نيمي از جوانان زير بيست وپنج سال بيكار هستند و اميدي به يافتن كار مناسب در مدت زمان كوتاه ندارند.
همچنين سازمان بين المللي كار اعلام كرد شمار بيكاران در جهان در سال دو هزار و دوازده به دويست ودوازده ميليون نفر افزايش مي يابد و طرح هاي رياضت اقتصادي در كشورهاي منطقه اروپا وضع را بدتر مي كند.
ريموند تورز از سازمان بين المللي كار مي گويد: «طرح هاي رياضت اقتصادي به رشد اقتصادي كمك نمي كند و اثر معكوس بر اقتصاد و اشتغال دارد. حتي بدهي را هم كم نمي كند و هميشه سطح آن را بالا نگه مي دارد.»
اين سازمان مي گويد كشورهايي كه بودجه صرف مي كنند و بر كارهاي مهارتي و خدمات عمومي سرمايه گذاري مي كنند، وضع بهتري دارند. اما در اروپا خدمات عمومي كاهش يافته و فرصت هاي شغلي نيز محدود شده است. فرصت هاي شغلي معدودي نيز كه ارائه شده عموما كارهاي نيمه وقت و با درآمد ناكافي است. دولت هاي اروپايي نمي خواهند شنونده اين پيام باشند كه بيش از نگه داشتن بودجه بايد آن را صرف كنند.
سازمان بين المللي كار هشدار مي دهد ادامه اين روند هزينه هاي بيشتري را متوجه آنها خواهد كرد و دست كم خطر ناآرامي هاي اجتماعي را دامن مي زند

سیــر و ســلــوک عــارفــانــه

http://bayanbox.ir/view/279314356572007390/solook.gif

"خــــدا"

یار همیشه همراه

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  3:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها