0

كوثري مطرح كرد همراهي مقامات عربستان سعودي با عوامل هتك حرمت قرآن كريم

 
farashbandzare
farashbandzare
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 3535
محل سکونت : فارس

كوثري مطرح كرد همراهي مقامات عربستان سعودي با عوامل هتك حرمت قرآن كريم

كوثري مطرح كرد
همراهي مقامات عربستان سعودي با عوامل هتك حرمت قرآن كريم

عضو جبهه متحد اصولگرايان گفت: مقامات عربستان سعودي كه خود را خادم خانه خدا و خانه پيامبر اسلام (ص) مي دانند نه تنها در مقابل قرآن سوزي آمريكايي ها سكوت مي كنند بلكه با آنها همراهي مي كنند.
محمداسماعيل كوثري با اشاره به هتك حرمت صورت گرفته از سوي يك كشيش مسيحي در آمريكا به قرآن مجيد گفت: اين اقدام ناپسند متأثر از سياست هاي سياستمداران رژيم صهيونيستي و آمريكاست و آنها به دنبال شكست ها و ناكامي هاي خود در برابر جمهوري اسلامي ايران سعي دارند تا با آتش زدن و بي احترامي به قرآن، كلام خدا را عامل يك سري شكست ها و ناكامي هاي دنيوي معرفي كنند.
وي ادامه داد: كساني كه ديوانه وار اقدام به سوزاندن قرآن مي كنند و دليل و منطقي براي اين اقدامات خود ندارند در واقع مي خواهند عقده ها و ناراحتي هاي خود را بر سر كلام خدا خالي كنند و از طرف ديگر به دنبال اين هستند تا با اين كار، حساسيت مسلمانان را بر انگيخته و با احساسات آنها بازي كنند.
كوثري اظهار داشت: جمهوري اسلامي ايران بايد ضمن اعلام اعتراض خود از طريق سفير سوئيس به كشور آمريكا اين اقدام ناشايست را كه پيش از اين هم شاهد تكرار آن از سوي آمريكايي ها بوده ايم در سطح جهان بازتاب داده و مطرح كند و افكار عمومي جهان را متوجه اين هتك حرمت كند.
عضو جبهه متحد اصولگرايان با انتقاد از مقامات عربستان سعودي خاطرنشان كرد: مقامات عربستان سعودي كه خود را خادم خانه خدا و خانه پيامبر اسلام (ص) مي دانند نه تنها در مقابل قرآن سوزي آمريكايي ها سكوت مي كنند بلكه تا حدي با آنها همراهي مي كنند.
وي در ادامه افزود: اگر همه كشورهاي مسلمان به صورت متحد و يك پارچه در مقابل اين اهانت ها موضع گيري كرده و اعتراض خود را نشان دهند ديگر ما شاهد بي حرمتي به قرآن و قرآن سوزي از سوي دشمنان كلام خدا نخواهيم بود

سیــر و ســلــوک عــارفــانــه

http://bayanbox.ir/view/279314356572007390/solook.gif

"خــــدا"

یار همیشه همراه

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  2:59 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها