0

برنامه هاي بسيج در هفته گراميداشت شهيد مطهري اعلام شد

 
farashbandzare
farashbandzare
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 3535
محل سکونت : فارس

برنامه هاي بسيج در هفته گراميداشت شهيد مطهري اعلام شد

برنامه هاي بسيج در هفته گراميداشت شهيد مطهري اعلام شد

معاون تربيت و آموزش عقيدتي سياسي سازمان بسيج مستضعفين با تشريح مهمترين برنامه هاي بزرگداشت مقام معنوي شهيد مطهري، از برگزاري نشست علمي انديشه مطهري با حضور نخبگان بسيجي و شخصيت هاي برجسته كشوري خبر داد.
حجت الاسلام علي رضايي دبير ستاد بزرگداشت شهيد مطهري در نشست خبري به مناسبت هفته بزرگداشت شهيد مطهري و عقيدتي سياسي در سازمان بسيج مستضعفين ضمن تشكر از نشردهندگان فرهنگ و دين اسلام و همچنين تبريك هفته معلم به فرهنگيان و هاديان به تشريح امتيازات بسيج پرداخت.
وي با بيان اينكه شهيدمرتضي مطهري قله مسائل حكمت بود، گفت: اين شهيد بزرگوار در عين حال خود را مريد امام خميني مي دانست و به خاطر اين ويژگي ها بود كه امروز بعد از گذشت 33 سال مطالب وي هنوز در حوزه و دانشگاه تدريس مي شود.
معاون تربيت و آموزش عقيدتي سياسي سازمان بسيج مستضعفين در ادامه با تشريح برنامه هاي هفته گراميداشت شهيد مطهري و نامگذاري روزهاي اين هفته گفت: برنامه هاي سازمان بسيج از ابتداي اين هفته شروع شد و اولين روز اين هفته را با نام شهيد مطهري و ولايت فقيه نامگذاري كرديم كه در اين روز برنامه هاي زيادي در سراسر كشور برگزار شد.
وي در ادامه افزود: دومين روز يعني يكشنبه با عنوان قرآن و عترت، دوشنبه با نام شهيد مطهري و بيداري اسلامي، سه شنبه با نام مطهري و جهاد علمي، چهارشنبه شهيد مطهري و سيماي زن مسلمان، پنجشنبه شهيد مطهري، ايثار و شهادت و جمعه نيز با عنوان شهيد مطهري مهدويت و انتظار نام گرفته است.
دبير ستاد بزرگداشت شهيد مطهري خاطرنشان كرد: يكي از برنامه هاي بزرگ ما در اين هفته سخنراني آيت الله يزدي در حرم حضرت معصومه(س) بود. از ديگر برنامه هاي ما سخنراني حجت الاسلام صديقي در ستاد سازمان بسيج مستضعفين و در بيان ويژگي هاي شهيد مرتضي مطهري بود.
حجت الاسلام رضايي با اشاره به حضور اقشار مختلف بسيج در حرم امام خميني گفت: در روز چهارشنبه نشست علمي انديشه مطهري با حضور 700 مربي نخبه بسيج از سراسر كشور و با سخنراني حداد عادل، آيت الله حائري شيرازي، حجت الاسلام سعيدي نماينده ولي فقيه در سپاه، سردار نقدي رئيس سازمان بسيج مستضعفين و آيت الله زابلي برگزار خواهد شد.
وي همچنين ضمن برشمردن آسيب هاي بسيج گفت: آنچه باعث شده است مطالب شهيد مطهري در بين همه انتشار يافته و جايگاه خاصي داشته باشد به خاطر دفاع از مرزهاي ايدئولوژيك، شناخت نيازها، ساده زيستي، معرفي اسلام ناب در كنار شنيدن حرف مخالفان اسلام، سعه صدر، حق گويي، احساس تكليف فراتر از ديگران و ارتباط خوب با جوانان بود

سیــر و ســلــوک عــارفــانــه

http://bayanbox.ir/view/279314356572007390/solook.gif

"خــــدا"

یار همیشه همراه

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  2:56 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها