0

زوج نخبه قائمشهري نايب قهرمان مسابقات جهاني سوئيس شدند

 
farashbandzare
farashbandzare
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 3535
محل سکونت : فارس

زوج نخبه قائمشهري نايب قهرمان مسابقات جهاني سوئيس شدند

زوج نخبه قائمشهري نايب قهرمان مسابقات جهاني سوئيس شدند

قائمشهر- خبرنگاركيهان:
زوج نخبه علمي قائمشهري نايب قهرمان مسابقات ابداعات و اختراعات جهان در سوئيس شدند.
«محمدرضا نجاتي مقدم» 19 ساله دانشجوي رشته الكترونيك و «حنانه مهدوي» 17ساله رشته علوم تجربي پيش دانشگاهي زوج جوان نخبه علمي موفق قائمشهري هستند كه با ارائه سه اختراع در مسابقات ابداعات و اختراعات جهان در سوئيس با كسب 3 مدال نقره جهاني نايب قهرمان دنيا شدند. نجاتي مقدم گفت: صندوق پستي هوشمند، سامانه الكترونيك ثبت ساعت خودروهاي خطي و سيستم هشداردهنده اتمام ماسوره چرخ خياطي را سه اثر ابداعي و اختراعات ارائه شده به مسابقات جهاني مخترعان ذكر كرد كه ازبين 800 اثر از مخترعان 45 كشور جهان از قبيل آلمان، روسيه، آمريكا، انگلستان، هند، پرتغال، چين و اسپانيا توانستند با احراز سه نشان نقره نايب قهرمان جهان شوند.
حنانه مهدوي نيز مطالعه، برنامه ريزي و تلاش و پشتكار را رمز موفقيت هاي خود و همسرش در عرصه علمي دانست و گفت با همدلي و همراهي محمدرضا نجاتي مقدم توانستم به اين توفيقات دست پيدا كنم.
گفتني است محمدرضا نجاتي مقدم كه سابقه درخشش و احراز رتبه هاي برتر در عرصه هاي بين المللي و جهاني را دارد تاكنون علاوه بر عنوان برتري در المپياد دانشجويان كشور موفق به كسب نشان ها و افتخارات بين المللي و جهاني اختراعات در 2009 مسكو، صربستان و كرواسي، 2011 روماني و فرانسه و 2012 كرواسي شده است.
از وي 12اختراع در سازمان ثبت اختراعات كشور به ثبت رسيده و وي عضو فدراسيون مخترعين جهاني Wipo است

سیــر و ســلــوک عــارفــانــه

http://bayanbox.ir/view/279314356572007390/solook.gif

"خــــدا"

یار همیشه همراه

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  2:51 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها