0

فال امروز سه شنبه دوازدهم اردیبهشت ماه سال 1391

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

فال امروز سه شنبه دوازدهم اردیبهشت ماه سال 1391

فروردين
اگر لازم است در مورد موضوعي بررسي كنيد معطل نكنيد. مخصوصاً اگر مي خواهيد پولي را سرمايه گذاري كنيد، هر موقع لازم بود پول خرج كنيد اما آينده را هم در نظر بگيريد.

 ارديبهشت
موضوع مهم این است که باید فعال باشید. اگر از کاری خوشتان می آید آن را انجام دهید. از امروز آن را انجام دهید. از امروز به بعد لازم نیست شما نقش یک تماشاچی را بازی کنید که تنها دیگران را باید تحسین کند. شما خلاق هستید و همه چیز به خوبی پیش می رود. در رویاها فرو می روید و کاملاً  احساساتی هستید.

خرداد
تغييراتي كه اخيراً در زندگي خصوصي و شغلي شما ايجاد شده است راهي را براي رسيدن به آرزوهايتان باز مي كند. تنها چيزي كه اكنون مي خواهيد جسارت در قانع كردن ديگران است و اين كه بدانيد چه زماني بايد اين كار را بكنيد. سعي كنيد حرف هاي شخصي را كه به اندازه خودتان كمال و قوه تخيل ندارد، جدي نگيريد.

تير
ماه می را با احساس و ظاهر خوب آغاز می کنید.ملاقات با دوستان بسیار رمانتیک و جالب است.شخصی بسیار مشتاق است تا شما را بهتر بشناسد اما شخص دیگری دوست دارد از شما فاصله بگیرد!

مرداد
هيچ شكي نيست كه امروز حواستان جمع است. شما دقيقاً مي دانيد كه چه مي كنيد و تصميمات هوشمندانه اي راجع به پول مي گيريد. بهترين راه اين است كه با شخصي كه اهل ريسك است مذاكره كنيد.

شهريور
به نقشه هایتان برای آینده فکر کنید.درحال حاضر مثبت بینی را با منطق ترکیب کرده اید و حتماً موفق خواهید بود.یکی از دوستان یا آشنایان به شما پاداش می دهد.

مهر
ژوپیتر و ساترن به هم پیوسته و روزی بسیار فعال و پر از رضایت برای شما می آفرینند.امروز بسیار مصمم هستید پس جای هیچ اهمیتی نیست.از فواید نجومی این روز استفاده کنید تا در هر پروژه ای که اکنون مشغول آن هستید،پیش رفته و در شغل تان شخصیت و یا شهرت تان پیشرفت کنید.اگر واقعاً فرد خوش شانسی هستید،می توانید هر سه مورد را با هم ارتقاء دهید.

آبان
امروز احتیاج دارید که انرژی تان را دوباره شارژ کنید.اگر بیش از حد غذا خورده اید،اکنون لازم است که دست از تنبلی و زیاده روی بردارید و سعی کنید در طول هفته کاری انجام دهید تا انرژی تان را دوباره به دست آورید.هر چقدر این کار را دیرتر انجام دهید سخت تر می شود.

آذر
ظاهر سياره ها يك درجه اختلاف با هم بوجود مي آورند. يك شريك شما ممكن است معتقد باشد كه منافع شما را در نظر مي گيرد ولي رفتارش چنين نشان ندهد. با كنار كشيدن خود از خطا حمله خود را از آتش حمله حفظ كنيد. اگر اين تغييري را مسئله بوجود نياورد بهتر است امروز سرتان به كار خودتان باشد چون دليلي ندارد امروز روزتان را خراب كنيد.

دي
انجام كارهاي روزانه برايتان مناسب است اما در حال حاضر كمي احساس خستگي مي كنيد. چيزهاي زيادي است كه بايد به آن ها فكر كنيد، مخصوصاً از نظر كاري، و زماني كه تصميم مي گيريد كه دست به كار شويد، مسئوليت هايتان اجازه نمي دهند.

بهمن
امروز از تخیلات در خلاقیت تان نهایت استفاده را ببرید. حتی اگر به چنین چیزهایی علاقه نداشته باشید . اجازه دهید افکارتان به همه جهات بروند. در نتیجه می توانید شاهکار یک نابغه را خلق کنید. همچنین باید به غرایز و احساسات درونی خود توجه کنید . اکنون این غرایز بسیار دقیق هستند . بنابراین به آنها بی اعتنایی نکنید.

اسفند
سعی کنید از گفتگوهای مشکل جا خالی دهید زیرا کسی ممکن است قصد داشته باشد شما را برنجاند . فقط مودبانه بگویید به چه چیز فکر می کنید آن وقت می توانید از یک روز رنج آور اجتناب کنید . یک بار کسانی حرف قصار زده اند و شما آن را قاب کرده و پشت سرتان زده اید.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  2:30 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها