0

چرخه تولید با وجود کارگران شتاب می‌گیرد

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

چرخه تولید با وجود کارگران شتاب می‌گیرد

 فرماندار دشتستان گفت: چرخه تولید با وجود کارگران شتاب می‌گیرد.

 
خبرگزاری فارس: چرخه تولید با وجود کارگران شتاب می‌گیرد

 

غلامحسین خسروی شامگاه دوشنبه در آیین تجلیل از کارگران نمونه دشتستان ضمن تبریک هفته کار و کارگر به جامعه کارگری و گرامیداشت شهدای کارگر والامقام دوران دفاع مقدس اظهار داشت: کارگران سرمایه‌ گران‌سنگ جامعه اسلامی هستند و بیشتر فعالیت‌های جامعه مرهون خدمات این قشر شریف است.

وی در ادامه پیرامون مقام کارگر و همچنین در ارتباط با نامگذاری امسال مطالبی را بیان کرد و افزود: تحقق تولید ملی با دستان پرتوان کارگران انجام می‌شود و بدون کارگران که طلایه‌داران عرصه تولید هستند هیچ موفقیتی نخواهیم داشت.

فرماندار دشتستان خاطرنشان کرد: حمایت از کارگران خلاق و مبتکر باید در دستور کارفرمایان و مدیران واحدهای تولیدی قرار گیرد.

خسروی تصریح کرد: نشاط و پویایی جامعه مدیون دستان توانمند کارگران است و چرخه تولید با وجود کارگران شتاب می‌گیرد و اگر کارگران نباشند، چرخه تولید کند می‌شود.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دشتستان نیز ضمن تبریک هفته کار و کارگر اظهار داشت: کارگران باید به گونه‌ای عمل کنند که همواره مورد تکریم و تعظیم قرار بگیرند.

بهمن شمسی یادآور شد: با توجه به نامگذاری امسال به نام سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی انتظار داریم جامعه کارگری و کارفرمایی معزز با تلاش مضاعف و نیز نگاه ویژه دولت در حمایت از کارگر و کارفرما بتواند سهم بسزایی در پیشرفت اقتصادی کشور داشته باشد.

وی گفت: ما باور داریم که در سایه همدلی و تلاش به اهداف تعیین شده نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهیم رسید همچنان که در دوران دفاع مقدس با این رمز پیروز شده‌ایم.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دشتستان در ادامه به بخشی از عملکرد دولت در ایجاد اشتغال اشاره و اذعان کرد: پرداخت تسهیلات خود اشتغالی، تقویت بنگاه‌های کوچک اقتصادی زودبازده و کارآفرین و طرح کارورزی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی، بخشودگی حق بیمه سهم کارفرما و آموزش کارآفرینی و کسب و کار و پرداخت تسهیلات در حوزه کشاورزی از جمله مهم‌ترین فعالیت‌های دولت است.

در این آیین به چند نفر از کارگران نمونه دشتستان لوح تقدیر و هدایایی تقدیم شد.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  12:35 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها