0

برگزاری همایش بسیجیان دانشگاه‌های سراسر استان بوشهر در برازجان

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

برگزاری همایش بسیجیان دانشگاه‌های سراسر استان بوشهر در برازجان

 رئیس دانشگاه آزاد دشتستان از برگزاری همایش بسیجیان دانشگاه‌های سراسر استان بوشهر در برازجان خبر داد.

 
خبرگزاری فارس: برگزاری همایش بسیجیان دانشگاه‌های سراسر استان بوشهر در برازجان

 

مسعود دهدشتی شامگاه دوشنبه در نشست هماهنگی اردوهای راهیان نور بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد دشتستان اظهار داشت: بسیجیان همواره در پیشرفت کشور نقشی بی‌نظیر داشته‌اند و از ابتدای انقلاب تاکنون شاهد تلاش صادقانه و خالصانه بسیجیان هستیم.

وی افزود: دانشجویان بسیجی نیز تاکنون به موفقیت‌های بسیار خوبی رسیده‌اند و در سطوح مختلف علمی شاهد درخشش بسیجیان عزیز هستیم.

رئیس دانشگاه آزاد دشتستان با اشاره به اهمیت اردوهای راهیان نور خاطرنشان کرد: اعزام کاروان راهیان نور از زمانی که صورت گرفته تاکنون، حالت راهیان زیارت عتبات عالیات برای جوانان ما به وجود آورده است.

دهدشتی تصریح کرد: در محیط‌های دانشگاهی باید نسبت به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اهتمام ورزیم و نباید کوتاهی صورت گیرد.

وی از برگزاری همایش بسیجیان دانشگاه‌های سراسر استان بوشهر در برازجان خبر داد و افزود: در این همایش که در دانشگاه آزاد اسلامی دشتستان برگزار خواهد شد، نمایشگاه بزرگی نیز پیش‌بینی شده که شامل ارائه خاطره، عکس، فیلم، کتاب و ... است.

دهدشتی گفت: این دانشگاه آمادگی کامل برای برپایی این همایش دارد که با هماهنگی با بسیج دانشجویی استان بوشهر محقق می‌شود.

منتخب دشتستان در مجلس نهم نیز بیان کرد: اعزام کاروان‌های راهیان نور موجب می‌شود نوجوانان و جوانان ما از رشادت شهدا و فلسفه آنها آگاهی پیدا کنند.

حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد بیان کرد: دانشجویان بسیجی در راستای موفقیت نظام اسلامی تلاش و فعالیت بی‌نظیر و ارزنده‌ای داشته‌اند و در سال تولید ملی نیز انتظار داریم در امر فرهنگ‌سازی در این زمینه ورود پیدا کنند.

وی اذعان کرد: تقویت معنویت در دانشگاه‌ها امری لازم و ضروری است و انتظار داریم دانشجویان این مرز و بوم به مبانی اسلامی پایبند باشند.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  12:28 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها