0

واکنش قاطع مسلمانان به قرآن‌سوزی کشیش آمریکایی ضروری است

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

واکنش قاطع مسلمانان به قرآن‌سوزی کشیش آمریکایی ضروری است

 عضو جبهه پایداری با بیان اینکه کشیش آمریکایی که مرتکب سوزاندن قرآن شده به اعتقادات مسیحیت نیز پایبند نیست، گفت: مسلمانان جهان باید نسبت به قرآن‌سوزی کشیش آمریکایی واکنش نشان داده و در مقابل آن بایستند.

 
خبرگزاری فارس: واکنش قاطع مسلمانان به قرآن‌سوزی کشیش آمریکایی ضروری است

 

سیدمهدی هاشمی عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس ضمن محکومیت اقدام کشیش آمریکایی در سوزاندن قرآن کریم گفت: مسلمانان جهان باید نسبت به این اقدام کشیش آمریکایی واکنش نشان داده و با قاطعیت در مقابل آن بایستند و نیز نباید اجازه دهند که چنین برخوردی با اعتقادات آنها صورت گیرد.

وی در ادامه با بیان اینکه ما می‌دانیم فردی که مرتکب چنین اقدامی شده، به اعتقادات مسیحیت نیز پایبند نیست، اظهار داشت: این کشیش آمریکایی باید این مسأله را مد‌نظر قرار دهد که نادیده گرفتن ارزش‌های دیگران باعث خواهد شد که سایرین نیز ارزش‌های آنها را زیر پا بگذارند.

عضو جبهه پایداری خاطرنشان کرد: از جامعه مسیحیت نیز انتظار می‌رود که نسبت به سوزاندن قرآن از سوی کشیش آمریکایی واکنش نشان دهند تا این اقدام موجب بدبینی نسبت به جامعه مسیحیت نشود و با براعت جستن از این کشیش مسیحی هم خود را از مضان اتهام برهانند و هم از ایجاد شکاف و اختلاف میان ادیان به ویژه اسلام و مسیحیت جلوگیری کنند.

هاشمی تصریح کرد: دولتمردان آمریکا باید با این هتک حرمت کشیش مسیحی برخورد کرده و موضع خود را در مقابل این بی‌حرمتی‌ها به قرآن مشخص کنند.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  12:28 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها