0

256 میلیارد تومان اعتبار به تهران اختصاص یافت

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

256 میلیارد تومان اعتبار به تهران اختصاص یافت

 رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: برای اجرای طرح توسعه کشاورزی، اعتباری بالغ بر 256 میلیارد و 200 میلیون تومان در اختیار استان تهران قرار گرفته است.

 
خبرگزاری فارس: 256 میلیارد تومان اعتبار به تهران اختصاص یافت

 

سیدمحمد موسوی امروز در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در شرق استان تهران- دماوند اظهار داشت: از این میزان تسهیلات اعتباری، نزدیک به 31 میلیارد تومان سهم شهرستان دماوند است.

وی ادامه داد: زمینی به مساحت 7 هزار هکتار برای اجرای طرح‏های توسعه کشاورزی به همراه این تسهیلات در اختیار متقاضیان و بهره‏برداران شهرستان دماوند قرار می‏گیرد.

موسوی اضافه کرد: سرفصل‏های اجرایی طرح توسعه کشاورزی در بندهای مختلف در قالب یک ابلاغیه برای اجرا به استانداران سراسر کشور ارسال شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به دیگر اولویت‏های این طرح ملی گفت: اولویت‏های دیگری نظیر تبدیل واحدهای تولیدی کشاورزی غیرفعال به فعال، توسعه و تکمیل پایانه‏های صادرات محصولات، تکمیل واحدهای نیمه‏تمام و ایجاد مراکز عرضه مستقیم کالا در طرح توسعه کشاورزی مورد تاکید قرار گرفته است.

وی از تصویب مصوبه‏هایی در راستای تامین آب کافی در اجرای این طرح خبر داد و افزود: در نشست گذشته ستاد طرح توسعه کشاورزی مصوبه‏هایی مطرح و به تصویب رسید که به موجب آن، شرکت آب منطقه‏ای استان تهران در راستای انجام وظایف خود‌یاری می‏شود.

موسوی، تعیین حداقل نصاب در واگذاری اراضی برای اجرای طرح توسعه کشاورزی را از دیگر وظایف ستاد استانی این طرح خواند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران تصریح کرد: در این زمینه، دو مصوبه دولتی وجود دارد؛ اما در آخرین مصوبه دولت، این مهم خطیر به کارگروه‏های استانی واگذار شده تا با توجه به شرایط موجود به این امور ورود پیدا کنند.

وی اضافه کرد: از این رو، ستاد اجرای طرح توسعه کشاورزی استان تهران اراضی لازم برای 52 سرفصل کاری طرح را بررسی و به شهرستان‏های تابعه اعلام کرد.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  12:24 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها