0

رضایی: باید روحیه رویانیان را عوض ‌کنیم/نشان می‌دهیم پرطرفدارترین تیم آسیا هستیم

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

رضایی: باید روحیه رویانیان را عوض ‌کنیم/نشان می‌دهیم پرطرفدارترین تیم آسیا هستیم

نسخه چاپيارسال به دوستان
با آمپول بی‌حسی بازی می‌کنم
رضایی: باید روحیه رویانیان را عوض ‌کنیم/نشان می‌دهیم پرطرفدارترین تیم آسیا هستیم

خبرگزاری فارس: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با برد مقابل الهلال می‌خواهیم روحیه رویانیان را عوض کنیم.

خبرگزاری فارس: رضایی: باید روحیه رویانیان را عوض ‌کنیم/نشان می‌دهیم پرطرفدارترین تیم آسیا هستیم

شیث رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین وضعیت خود اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت کشاله‌ام نسبت به چند روز قبل بهتر است اما 3 دکتر تیم معتقدند که اگر بازی کنم، ریسک است، ممکن است وضعیتم بهتر شود و ممکن است بدتر شود.

وی افزود:‌ می‌خواهم بازی کنم و انشاءالله روز بازی با یک آمپول بی‌حسی سعی می‌کنم وارد زمین شوم. طول مدت درمان پای من 4 هفته است اما می‌خواهم پس از گذشت 2 هفته در این بازی سخت و سرنوشت‌ساز به میدان بروم.

رضایی خاطرنشان کرد: ما در آسیا نشان داده‌ایم که تیم خوبی هستیم و باید صددرصد این بازی را ببریم تا سرگروه شده و در دور بعدی میزبان حریف خود باشیم. با آمدن هواداران کمر همت می‌بندیم و با فراموشی دو باخت تلخ، ناکامی‌ها را جبران می‌کنیم.

رضایی در خصوص شایعه وجود برخی باندبازی‌ها در پرسپولیس گفت: چنین چیزی نداریم، اسم پرسپولیس آنقدر بزرگ است که همیشه نشان داده این تیم پرطرفدارترین تیم آسیا است. فردا قطعا بهترین عملکرد خود را به نمایش می‌گذاریم.

وی خطاب به رویانیان گفت: آقای رویانیان روزی که با ما جلسه داشتی همه می‌دانند که چقدر ناراحت بودی اما سعی می‌کنیم با برد الهلال همه چیز را تغییر دهیم و روحیه شما را عوض کنیم.

 

رضایی تصریح کرد: رویانیان قبل از اینکه به فوتبال بیاید، مدیری بوده که کارش فشار زیادی داشته است اما در فوتبال این موضوع خیلی بیشتر شده است. او هر روز تجربه‌اش بیشتر می‌شود و باید از او تشکر کرد که 70 درصد از قرارداد بازیکنان را تا الان پرداخت کرده و زحمات زیادی کشیده است.

انتهای پیام/م

 
 
سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  12:11 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها