0

"خانه هميشه منتظر" به نمايشگاه كتاب مي آيد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

"خانه هميشه منتظر" به نمايشگاه كتاب مي آيد

 
1391/02/11   

از سري كتابهاي چاپ اولي نشر شاهد/

"خانه هميشه منتظر" به نمايشگاه كتاب مي آيد

نويد شاهد: كتاب "خانه هميشه منتظر" بر اساس روايت زندگي شهيد "مهندس بهرام دهقان پوده" به قلم "مصطفي رحيمي" در نمايشگاه كتاب، غرفه بزرگسال نشر شاهد عرضه مي شود.

به گزارش خبرنگار نويد شاهد، اين كتاب بر اساس روايت زندگي شهيد "مهندس بهرام دهقان پوده" به قلم "مصطفي رحيمي" در قالب پنج فصل و به انضمام عكس و اسناد، در بيست و پنجمين نمايشگاه كتاب، غرفه بزرگسال نشر شاهد عرضه خواهد شد.

تدوين اين كتاب با مراجعه به اسناد مكتوب و مصاحبه با خانواده، دوستان و همرزمان شهيد بهرام دهقان پوده صورت گرفته كه در آن به حضور مستمر اين شهيد والامقام در جبهه هاي غرب و جنوب، آشنايي نزديك با دغدغه هاي فرماندهان و ارائه كارآمدترين راهكارها براي حل مشكلات آنها اشاره شده است.
مهندس بهرام دهقان پوده با توجه به مديريت علمي در بدنه تشكيلاتي سپاه و ارائه ساز و كارهاي مؤثر، بسياري از مشكلات ستادي و مديريت عملياتها را در سال هاي دفاع مقدس با موفقيت به اجرا در آورد.
كتاب "خانه هميشه منتظر" در پنج فصل با عناوين: فرزند روستا، گام هايي كه خسته نشدند، سفر به سرزمين زيتون، مسوول يعني محروم، بازگشت به پوده تدوين شده و در نمايشگاه كتاب عرضه خواهد شد.

دكتر حسين دهقان، رييس سابق بنياد شهيد و امور ايثارگران و برادر شهيد در مقدمه اين كتاب مي نويسد: "اي كاش اين توفيق نصيب ما مي شد و يا مي توانستيم و يا بتوانيم كه آن چه حق شهداي عزيز و خانواده هاي شهدا بر عهده ما قرار داده، به نحو احسن انجام دهيم و ضمن نگه داشتن ياد نام و خاطره شهدا، تعظيم، تكريم وتعزيز خانواده هاي شاهد ـ اين ميراث داران شهدا ـ را هم در سر لوحه اقدامات و فعاليت هاي خود داشته باشيم."

كتاب "خانه هميشه منتظر"، به قلم مصطفي رحيمي با تيراژ 3هزار نسخه، با بهاي 3هزار تومان توسط نشر شاهد در بيست و پنجمين نمايشگاه بين المللي كتاب عرضه مي شود.

انتهاي پيام/ع
 
 
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  11:58 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها