0

اليس الصبح بقريب

mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 287351

اليس الصبح بقريب

به مناسب سالروز شهادت جانشين محور محرم در طليعه عمليات بيت المقدس/

متن وصيت نامه شهيد "حسين تقوي منش"

اليس الصبح بقريب

نويد شاهد: حسين تقوي منش، دهم ارديبهشت ماه سال 1361 در عمليات بيت المقدس در حوالي جاده اهواز به خرمشهر با تير مستقيم تانك به شهادت رسيد. وي در هنگام شهادت مسئوليت جانشيني محور "محرم" را بر عهده داشت.

اين نامه را چند دقيقه قبل از رفتن به جبهه مي نويسم و به پدر و مادرم مي گويم كه با ذره ذره گوشت و پوست بدنم از اسلام عزيز و ميهن اسلامي دفاع مي كنم اگر چه در اين راه ذره اي از بدنم به دست پدر و مادرم نرسد. باشد تا روزي كه اين شهيدان و خون فرزندان اين ملت را انتقام بگيرم . و آن روز نزديك است اليس بالصبح القريب - صبح پيروزي نزديك است.

از پدر و مادرم خواهشي عاجزانه دارم و به خون پاك امام حسين (ع) قسم مي دهم كه هرگز در انظار عمومي براي من گريه نكنند زيرا گريستن شما ضعف راه ما را نشان مي دهد. اگر خواستيد بگرييد بر مصايبي كه بر ائمه اطهار گذشت بگرييد. همچون كوه استوار باشيد كه استواري شما تداوم بخش راه ماست. از قول من به تمامي دوستان و آشنايان سلام برسانيد و از آنها حلاليت بخواهيد.
تمامي كتابهاي من كه شايد باقيات الصالحات من باشد كه انشاء ا... خدا قبول كند به كتابخانه هاي مذهبي بدهيد تا مورد استفاده قرار گيرد.
خدا همه شما را مورد رحمت خود قرار دهد
والسلام. حسين تقوي منش 13/12/60

شهيد حسين تقوي منش در سال 1341 در خانواده مذهبي در تهران به دنيا آمد. وي ضمن تحصيل در دبيرستان دارالفنون، نسبت به پخش اعلاميه ها و پوسترهاي امام خميني (ره) نيز اقدام مي كرد.
پس از پيروزي انقلاب اسلامي، در سال 1359 وارد سپاه پاسداران گرديد و راهي منطقه كردستان شد. با تشكيل تيپ 27 محمد رسول الله به جبهه هاي جنوب اعزام شد و همدوش شهيد محسن وزوايي در عمليات هاي فتح المبين و بيت المقدس شركت كرد.
حسين تقوي منش، دهم ارديبهشت ماه سال 1361 در عمليات بيت المقدس در حوالي جاده اهواز به خرمشهر با تير مستقيم تانك به شهادت رسيد. وي در هنگام شهادت مسئوليت جانشيني محور "محرم" را بر عهده داشت.

انتهاي پيام/ع

دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  11:58 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها