0

قرعه‌کشی جوایز فیلم «پایان‌نامه» برگزار می‌شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

قرعه‌کشی جوایز فیلم «پایان‌نامه» برگزار می‌شود

نسخه چاپيارسال به دوستان
قرعه‌کشی جوایز فیلم «پایان‌نامه» برگزار می‌شود

خبرگزاری فارس: مراسم قرعه‌کشی دو دستگاه اتومبیل استفاده شده در ساخت فیلم سینمایی «پایان‌نامه» ساخته حامد کلاهداری فردا سه‌شنبه در محل دفتر جبرائیل فیلم برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: قرعه‌کشی جوایز فیلم «پایان‌نامه» برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، مراسم قرعه‌کشی دو دستگاه اتومبیل استفاده شده در ساخت فیلم سینمایی «پایان‌نامه» فردا سه‌شنبه در محل دفتر جبرائیل فیلم برگزار می‌شود.

بنابراین گزارش، در فیلم سینمایی «پایان‌نامه» ساخته حامد کلاهداری که سال گذشته اکران شد، یک دستگاه خوردروی پ‍ژو پارس و یک دستگاه خودروی پراید استفاده شده بود که قرار است این دو دستگاه خودرو با انجام قرعه‌کشی به مخاطبان این فیلم اهدا شود.

وعده اهدای خودروهای استفاده شده در فیلم به مخاطبان آن را مسئولان جبرائیل فیلم (پخش‌کننده پایان‌نامه) در حین اکران آن داده بودند که قرار است این وعده فردا محقق شود.

در مراسم قرعه‌کشی که فردا ساعت 10 صبح در دفتر جبرائیل فیلم واقع در خیابان دکتر شریعتی، پائین‌تر از خیابان استاد مطهری، خیابان ساری، پلاک 14 برگزار می‌شود، نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حضور خواهد داشت. 

فیلم سینمایی «پایان‌نامه» را حامد کلاهداری کارگردانی کرده که با مضمونی اجتماعی داستان چهار دانشجو را روایت می‌کند که برای رساندن پایان‌نامه‌شان به استاد، به طور ناخواسته درگیر ماجرایی پیچیده می‌شوند. بستر وقوع این داستان در ماه‌های پس از انتخابات سال 88 است.

محمدرضا شریفی‌نیا، داریوش ارجمند، احمد نجفی، جمشید هاشم‌پور، حامد کمیلی، بهاره افشاری، کامران تفتی، محمد صادقی، چکامه چمن‌ماه، هادی دیباجی، نیما شاهرخ‌شاهی، علی اوسیوند، میرحسین معلومی، میرطاهر مظلومی و مریم کاویانی و ... بازیگران اصلی این اثر سینمایی هستند.

انتهای پیام/ی

 
 
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  9:45 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها