0

مسعود اطیابی با موضوع بیداری اسلامی در کشور همسایه فیلم می‌سازد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

مسعود اطیابی با موضوع بیداری اسلامی در کشور همسایه فیلم می‌سازد

نسخه چاپيارسال به دوستان
در گفت‌وگو با فارس عنوان شد
مسعود اطیابی با موضوع بیداری اسلامی در کشور همسایه فیلم می‌سازد

خبرگزاری فارس: تازه‌ترین ساخته «مسعود اطیابی» با موضوع بیداری اسلامی خواهد بود و داستان در یکی از کشورهای همسایه به تصویر کشیده می‌شود.

خبرگزاری فارس: مسعود اطیابی با موضوع بیداری اسلامی در کشور همسایه فیلم می‌سازد

«مسعود اطیابی» کارگردان در گفت‌و‌گو با خبرنگار سینمایی فارس، درباره روند تحقیقات و نگارش فیلمنامه توضیح داد: داستان فیلم در تاریخ معاصر رخ می‌دهد، در صد سال گذشته رویدادی رخ داده است که با توجه به موضوع بیداری اسلامی فیلمنامه آن نوشته می‌شود. در حال حاضر تحقیقات کتابخانه‌ای ما به اتمام رسیده است و هنوز نامی برای آن در نظر نگرفتیم.

وی درباره تحقیقات کتابخانه‌ای توضیح داد: تحقیقات کتابخانه‌ای ما از چهار ماه گذشته آغاز شد و مطالعات و تحقیقات ما به اتمام رسیده است و ظرف هفته آینده سفری کوتاه به چند کشور همسایه خواهیم داشت که تحقیقات میدانی کامل صورت گیرد و در نهایت با تکمیل شدن تحقیقات، فیلمنامه نوشته می‌شود.

وی درباره ارتباط داستان با ایران گفت: داستان واقعی است و فیلمنامه براساس یک رویداد واقعی نوشته می‌شود، در حال حاضر با تحقیقاتی که صورت گرفته داستان ربطی به ایران ندارد و تنها به مسلمانان جهان ارتباط خواهد داشت و به موضوع بیداری اسلامی ارتباط دارد.

اطیابی درباره تحقیقات این پروژه توضیح داد: یک گروه خارجی از کشورهای همسایه نیز برای ما منابع اولیه‌ را فراهم آوردند و در اختیار ما قرار دادند و ما تحقیقات کتابخانه‌ای گسترده‌ای انجام دادیم.

وی درباره بازیگران فیلم توضیح داد: ما همزمان با تکمیل تحقیقات پیش‌تولید را آغاز کردیم و شخصیت‌های داستان مشخص است و با بازیگران معروف خارجی وارد مذاکره شدیم.

کارگردان «ریسمانی نزدیک‌تر از رگ» درباره تولید مشترک پروژه گفت: پس از تکمیل تحقیقات نگارش فیلمنامه آغاز می‌شود و امیدواریم بتوانیم هرچه سریع‌تر کار را به مرحله تولید برسانیم. هنوز درباره تولید پروژه به قطعیت نرسیدیم، ممکن است محصول مشترک باشد و ممکن است تولید خارجی محسوب شود.

انتهای پیام/ی

 
 
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  9:45 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها