0

«شبکه اجتماعی تبیان» سومین شبکه پربازدید کشور است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

«شبکه اجتماعی تبیان» سومین شبکه پربازدید کشور است

نسخه چاپيارسال به دوستان
داودی در نشست خبری مدعی شد
«شبکه اجتماعی تبیان» سومین شبکه پربازدید کشور است

خبرگزاری فارس: مدیر مرکز یادگیری مؤسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان گفت: شبکه اجتماعی تبیان سال گذشته افتتاح شد که در حال حاضر بیش از 14 هزار عضو دارد و هم اکنون جزو سومین شبکه پربازدید کشور به شمار می‌رود.

خبرگزاری فارس: «شبکه اجتماعی تبیان» سومین شبکه پربازدید کشور است

به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه فارس، «خسرو داودی» مدیر مرکز یادگیری مؤسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان در نشست خبری «هفتمین جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی» گفت: سایت تبیان، روزانه بیش از 800 هزار بازدید از سایت تبیان صورت می‌گیرد که حدودا 2 میلیون صفحه باز می‌شود لذا به روز بودن و ارائه مطالب به صورت روزانه متناسب با نیاز روز جامعه و به زبان فارسی انجام می‌شود.

وی با اشاره به کتابخانه دیجیتال تبیان اظهار داشت: در بخش کتابخانه دیجیتال 55 هزار عنوان مقاله و کتاب به سه زبان فارسی، عربی، انگلیسی وجود دارد همچنین در این قسمت 20 هزار فایل ویدئویی متنوع به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد از این رو بزرگترین بانک صوتی را در بخش گنجینه صوتی داریم.

داودی، بخش مشاوره را از دیگر بخش‌های مؤسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان خواند و افزود: در این بخش به سؤالات کاربران در زمینه‌های مختلف در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخ داده می‌شود البته ما بانک 800 سؤالی را نیز در این قسمت قرار داده‌ایم که مخاطبان می‌توانند قبل از عنوان کردن پرسش‌های خود آن را مطالعه کنند.

مدیر مرکز یادگیری مؤسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان یادآور شد: شبکه اجتماعی تبیان سال گذشته افتتاح شد که خوشبختانه در حال حاضر بیش از 14 هزار عضو دارد از این رو شبکه اجتماعی تبیان سومین شبکه پربازدید کشور به شمار می‌رود. 

وی با تاکید براینکه فلسفه تشکیل تبیان این است که برای تمام اقشار سنی، موضوع و مخاطب داشته باشد، خاطرنشان کرد: بخش اطلاع رسانی همواره به روز می‌شود و متناسب با 4 گروه مخاطب؛ مدیران مدارس، معلمان، دانش‌آموزان و والدین، مسائل متنوعی روی سایت گذاشته می‌شود.

داودی در خصوص پروژه‌های دانش‌آموزی اظهار داشت:سال‌های گذشته، پروژه‌های دانش‌آموزی به صورت محدود در مدارس برگزار می‌شد، از این رو مؤسسه تبیان بر‌آن شد تا آن دسته از مدارسی که به لحاظ امکانات و تجهیزات پژوهشی از سطح پایین‌تری برخوردارند را حمایت و پشتیبانی کند.

مدیر مرکز یادگیری مؤسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان ادامه داد: به همین منظور، در مرحله نخست 20 مدرسه و در مرحله بعدی 40 مدرسه را تحت پوشش حمایتی خویش قرار دادیم اما به دلیل محدودیت‌های موجود، ناچار شدیم از میان پروژه‌هایی که ارائه می‌شود تعدادی را انتخاب کنیم.

وی تولید بیش از 30 عنوان سی‌دی آموزشی، ارائه دوره‌های آموزشی مجازی را از دیگر امکانات مؤسسه فرهنگی تبیان برشمرد.

انتهای پیام/ک

 
 
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  9:33 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها