0

سیاستهای ریاضتی موجب کاهش رشد اقتصادی اروپا شده است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

سیاستهای ریاضتی موجب کاهش رشد اقتصادی اروپا شده است

نسخه چاپيارسال به دوستان
سیاستهای ریاضتی موجب کاهش رشد اقتصادی اروپا شده است

خبرگزاری فارس: کارشناسان اقتصادی نسبت به اجرای سیاستهای ریاضت اقتصادی در منطقه یورو و تاثیر منفی آن بر کاهش رشد اقتصادی اروپا هشدار دادند.

خبرگزاری فارس: سیاستهای ریاضتی موجب کاهش رشد اقتصادی اروپا شده است

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی بلومبرگ اجلاس آتی سران اتحادیه اروپا در حالی برگزار خواهد شد که قرار است مساله رشد اقتصادی در اولویت موضوعات مورد بررسی رهبران اروپا باشد .

بر اساس این گزارش تازه ترین آمارهای اقتصادی منتشر شده از سوی موسسه آمار اروپا نیز نشان می دهد که اجرای سیاستهای ریاضت اقتصادی با هدف کاهش کسری بودجه و بدهی ، تاثیر مستقیمی بر کاهش رشد اقتصادی کشورهای اروپایی داشته است به طوری که اقتصاد انگلیس و اکثر کشورهای منطقه یورو بار دیگر با رکود و بحران روبرو شده است .

بر این اساس کاهش رشد اقتصادی انگلیس در حالی است که مقامهای دولت لندن همچنان بر اجرای سیاستهای ریاضتی با هدف کاهش کسری بودجه و بدهی تاکید می کنند . کارشناسان اقتصادی معتقدند کاهش هزینه های بودجه در کشورهای منطقه یورو تاثیر زیادی بر افت فعالیتهای اقتصادی این کشورها طی سالهای اخیر داشته است و اجرای سیاستهای ریاضتی به جای اینکه مشکلات مالی و اقتصادی این کشورها را کاهش دهد بر مشکلات و بحران های اقتصادی افزوده است .

آنجلا مرکل صدر اعظم آلمان نیز تاکید کرد در نشست ژوئن رهبران اروپا موضوعات مهمی مثل رشد اقتصادی بازار کار و رقابت در اقتصاد اروپا مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار خواهد گرفت .

انتهای پیام /

 
 
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  7:22 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها