0

هزینه های مصرفی در آمریکا افزایش یافت

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

هزینه های مصرفی در آمریکا افزایش یافت

نسخه چاپيارسال به دوستان
هزینه های مصرفی در آمریکا افزایش یافت

خبرگزاری فارس: تازه ترین بررسی های اقتصادی نشان می دهد هزینه های مصرفی در آمریکا طی ماه مارس با افزایش روبرو شده است.

خبرگزاری فارس: هزینه های مصرفی در آمریکا افزایش یافت

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی بلومبرگ هزینه های مصرفی بیش از 70 درصد تولید ناخالص داخلی آمریکا را تشکیل می دهد .

بر اساس این گزارش میزان هزینه های مصرفی آمریکا طی ماه مارس 0.4 درصد رشد داشته است که این بالاترین رشد در هفت ماه احیر به شمار می رود . بر این اساس افزایش خرده فروشی و باز گشت رونق به بازار خودروی آمریکا طی سه ماه نخست 2012 تاثیر زیادی در افزایش هزنیه های مصرفی داشته است .

به اعتقاد کارشناسان اقتصادی افزایش هزینه های مصرفی موتور محرک اصلی رشد اقتصادی آمریکا است . این در حالی است که وزارت بازرگانی آمریکا در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد رشد اقتصادی این کشور در سه ماه نخست امسال به کمتر از 2.2 درصد رسیده است که نسبت به سه ماه پایانی 2011 بیش از 0.8 درصد کاهش داشته است .

موسسه مدیریت عرضه آمریکا نیز اعلام کرد شاخص اعتماد تجاری در این کشور طی ماه آوریل به کمتر از 60.5 واحد رسیده است . این رقم در ماه مارس به بیش از 62.2 واحد رسیده بود . وزارت بازرگانی آمریکا نیز افزود میزان دستمزدها در این کشور طی ماه آوریل با رشد 0.3 درصدی روبرو شده است . بر اساس آمارهای وزارت بازرگانی آمریکا هزینه های مصرفی در اقتصاد این کشور طی سه ماه نخست 2012 نسبت به مدت مشابه سال قبل 2.9 درصد رشد داشته است .

نرخ بیکاری آمریکا طی ماه مارس به بیش از 8.2 درصد رسیده است . نرخ بیکاری آمریکا از سال 2009 میلادی تا کنون بالای هشت درصد بوده است . قیمت هر گالن بنزین در بازار آمریکا نیز از ابتدای سال 2012 تا کنون 65 سنت افزابش داشته و تا پایان مارس به بیش از 3.93 دلار در هر گالن رسیده است که این رقم بالاترین رکورد در ده ماه گذشته بوده است . قیمت هر گالن بنزین در آمریکا روز جمعه به 3.83 دلار رسیده است .

انتهای پیام /

 
 
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  7:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها