0

برگزاری رایانه‌ای مرحله دوم انتخابات در 1500 شعبه

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

برگزاری رایانه‌ای مرحله دوم انتخابات در 1500 شعبه

نسخه چاپيارسال به دوستان
محمدنجار مطرح کرد
برگزاری رایانه‌ای مرحله دوم انتخابات در 1500 شعبه

خبرگزاری فارس: وزیر کشور گفت: در مرحله دوم انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، انتخابات در 1500 شعبه از 14 هزار و 300 شعبه اخذ رأی در 33 حوزه به صورت رایانه‌ای برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: برگزاری رایانه‌ای مرحله دوم انتخابات در 1500 شعبه

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس، مصطفی محمدنجار وزیر کشور اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی جدید صورت گرفته و هماهنگی با شورای نگهبان قرار شده است، در هفت استان انتخابات رایانه‌ای برگزار کنیم یعنی مرحله انداختن رأی به صندوق نیز به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.

وزیر کشور اشاره به تجربه خوب برگزاری انتخابات رایانه‌ای در مرحله نخست تصریح کرد: علاوه بر شش استان، در تهران هم در 50 شعبه اخذ رأی، رأی‌گیری الکترونیکی صورت می‌گیرد.

وی افزود: در سه مرکز استان یعنی شیراز، گرگان، آق‌قلا و تهران نیز رأی‌گیری رایانه‌ای انجام می‌شود.

محمدنجار از مردم دعوت کرد در نخستین ساعات رأی‌گیری پای صندوق‌های رأی حاضر شوند و رأی خود را به صندوق بیندازند.

وزیر کشور یادآورشد:‌ افراد می‌توانند در همان حوزه انتخابیه‌ای که در مرحله اول رأی داده‌اند، در مرحله دوم نیز رأی خود را به صندوق بیندازند، اما کسانی که در مرحله اول رأی نداده‌اند می‌توانند در هر یک از 33 حوزه انتخابیه در مرحله دوم رأی دهند.

وی با تأکید بر اینکه رأی‌دهندگان شناسنامه و کارت ملی همراه داشته باشند، گفت: هر چند کارت ملی الزامی نیست اما برای بهره‌برداری‌های بیشتر از روند رأی گیری بهتر است کارت ملی نیز همراه باشد.

محمدنجار با بیان اینکه مرحله اول انتخابات مجلس نهم با همدلی و همکاری همه دستگاه‌ها و مردم به خوبی انجام شد ابراز امیدواری کرد مرحله دوم نیز باشکوه برگزار شود. 

انتهای پیام/

 
 
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  7:16 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها