0

کاخ سفید: هیچ توطئه‌ای در سالگرد مرگ بن لادن آمریکا را تهدید نمی‌کند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

کاخ سفید: هیچ توطئه‌ای در سالگرد مرگ بن لادن آمریکا را تهدید نمی‌کند

نسخه چاپيارسال به دوستان
کاخ سفید: هیچ توطئه‌ای در سالگرد مرگ بن لادن آمریکا را تهدید نمی‌کند

خبرگزاری فارس: در آستانه اولین سالگرد مرگ رهبر القاعده در عملیات آمریکا، مشاور مبارزه با تروریسم کاخ سفید اعلام کرد که گزارشی مبنی وجود توطئه تروریستی علیه آمریکا وجود ندارد.

خبرگزاری فارس: کاخ سفید: هیچ توطئه‌ای در سالگرد مرگ بن لادن آمریکا را تهدید نمی‌کند

به گزارش فارس، درحالیکه تاریخ 2 ماه مه اولین سالگرد کشته شدن "اسامه بن لادن" رهبر شبکه تروریستی القاعده در عملیات آمریکاست، "جان برینان" مشاور کاخ سفید در امور مبارزه با تروریسم در مصاحبه روز گذشته خود با شبکه خبری "فاکس نیوز" اعلام کرد که هیچ گزارشی مبنی بر وجود توطئه های فعال تروریست ها برای حمله به آمریکا در سالگرد مرگ بن لادن وجود ندارد.

برینان در مصاحبه خود گفت: در حال حاضر هیچ گزارش معتبری مبنی بر در حال اجرا بودن توطئه ای فعال همزمان با سالگرد مرگ بن لادن وجود ندارد.

مشاور ویژه کاخ سفید در امور مبارزه با تروریسم در ادامه مصاحبه خود در پاسخ به این سوال که چرا دولت واشنگتن از انتشار تائیدیه های بصری (تصاویر) مربوط به حمله به بن لادن و مرگ او خودداری کرده است، گفت: تردیدی نیست که بن لادن مرده است؛ من فکر می کنم که بدون تردید حمله به بن لادن یک حمله بسیار موفقیت آمیز بوده است؛ آنچه که ما نمی خواهیم انجام دهیم تحریک احساسات غیرضروری درباره این موضوع است.

برینان در یک مصاحبه دیگر با شبکه تلویزیونی "سی ان ان"، در تبلیغ محقق شدن حمله به بن لادن اعلام کرد که آمریکا در مسیر نابودی القاعده قرار دارد؛ این در حالیست که "لئون پانتا" وزیر دفاع آمریکا اخیرا با ادعای اینکه آمریکا بعد از مرگ بن لادن امن تر شده، اعلام کرده است که هیچ راه حل معجزه آسا و سریعی برای نابودی کامل القاعده وجود ندارد.

مشاور مبارزه با تروریسم دولت آمریکا در ادامه اعتراف کرد که هنوز کارهای زیادی در زمینه مبارزه با تروریسم باقی مانده است و دولت آمریکا برای هدف گیری تروریست ها در حال همکاری نزدیک با دولت پاکستان است.

انتهای پیام/ن.ص

 
 
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  7:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها