0

رتبه اعتباری ۱۶ بانک اسپانیایی کاهش یافت

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

رتبه اعتباری ۱۶ بانک اسپانیایی کاهش یافت

نسخه چاپيارسال به دوستان
رتبه اعتباری ۱۶ بانک اسپانیایی کاهش یافت

خبرگزاری فارس: با ورود اسپانیا به رکود اقتصادی، موسسه اعتبارسنجی "استاندارد اند پورز" رتبه اعتباری ۱۶ بانک اسپانیایی را کاهش داد.

خبرگزاری فارس: رتبه اعتباری ۱۶ بانک اسپانیایی کاهش یافت

به گزارش فارس به نقل از شبکه راشاتودی، موسسه اعتبارسنجی "استاندارد اند پورز" پس از آنکه هفته گذشته دو رتبه از رتبه اعتباری اسپانیا را کاهش داد، در اقدامی امروز رتبه اعتباری 16 بانک اسپانیایی را کاهش داد.

در حالی رتبه اعتباری 16 بانک اسپانیایی کاهش یافته است که جدیدترین آمار و ارقام منتشر شده نشان می‌دهد که رشد اقتصادی این کشور در سه ماهه اول سال جاری میلادی تا ماه مارس با افت 3 درصدی روبرو شده است و امروز رسماً اسپانیا به رکود اقتصادی بازگشت.

در دیگر خبرها آمده است که ده‌ها هزار نفر از مردم اسپانیا روز گذشته در اعتراض به کسری بودجه و ادامه برنامه‌های ریاضتی دولت در شهرهای مختلف اقدام به برگزاری تظاهرات کردند.

بر اساس این گزارش، دولت محافظه کار اسپانیا که "ماریانو راخوی" نخست وزیر این کشور آن را اداره می‌کند، اجرای برنامه سنگین ریاضت اقتصادی را در دستور کار دارد.که بنابر آن فقط در بخش‌های آموزش و درمان 10 میلیارد یورو صرفه‌جویی خواهد شد.معترضان با برگزاری این تظاهرات از دولت خواستند تا برای مقابله با کسری بودجه تنها از راهکار کاهش بودجه های اختصاصی در این بخش‌ها استفاده نکند.بلکه به‌جای آن، راهکارهایی برای رشد بیابد.

انتهای پیام/ف.ص

 
 
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  7:06 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها