0

عصبانيت تاجزاده

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

عصبانيت تاجزاده

جام جم آنلاين: تاجزاده گفت: زبانمان از نقد کارهای غلط دیگران کوتاه است و قاصر، برای این که خود غلط کرده ایم.

مصطفي تاجزاده عضو جبهه مشارکت ازاينكه مردم انقلابي مصر از جمهوري اسلامي ايران الگوبرداري مي كنند به شدت برآشفت و رد صلاحیت برخي از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری مصر توسط نهادهای آن کشور را به "نظارت استصوابی" شورای نگهبان در ایران تشبیه کرد.

 به گزارش سايت ضد انقلابي «جرس»تاجزاده اقدام مصري ها دربررسي صلاحيت نامزدهاي انتخابات ریاست جمهوری را ضد دموکراسی ياد كرد وگفت: گروه های تندرو و ضد دموکراسی در مصر در تلاشند که به مدل حکومت ایران نزدیک بشوند.

وي افزود: زبانمان از نقد کارهای غلط دیگران کوتاه است و قاصر، برای این است که خود غلط کرده ایم.

اهانت بی بی سی به سوگواری حضرت زهرا

بی بی سی فارسي وابسته به حكومت سلطنتی انگلیس طی یادداشتی اهانت آمیز برگزاری عزاداری برای دخت مکرم پیامبر اسلام(ص) را زیر سوال برد و نوشت: سالگرد درگذشت حضرت فاطمه (س) در گذشته تعطیل نبود. حتی رسانه ها الزامی برای بکارگیری عنوان "شهادت" را نداشتند.

بي بي سي افزود:تازه یک ماه از ایام شادمانی های نوروزی گذشته و جامعه ظرف چند هفته ناگهان به اصطلاح تغییر فاز می دهد. تاثیر این نوسانات روحی بر روان جمعی مردم محتاج مطالعات و بررسی های کارشناسانه است اما چیزی نیست که بتوان نادیده گرفت.

قشري از ایرانیان ناراضی و حتی دیندار نیز گلایه می کنند که اصرار به ایجاد حال و هوای عزاداری به دفعات زیاد در تقویم کشور باعث ایجاد افسردگی و تشویق رفتارهای ریاکارانه می شود.

 تشکیل لایه جدید اصلاح‌طلبان

سید محمد خاتمی که فعالیت سیاسی خود و جریان اصلاحات را شدت بخشیده بر ضروت ساماندهی تشکیلاتی جدید در بدنه اصلاحات تاکید و گفته است ترکیب این تشکیلات باید نمایی از اعتدال داشته باشد.

به گزارش سايت محدوده ، سید محمد خاتمی بر ضروت تشکیل یک لایه جدید تشکیلاتی در جبهه اصلاحات تاکید کرده است.

به گفته خاتمی اصلاحات در دور جدید فعالیت خود نیازمند ترکیبی است که ایجاد حساسیت نکرده و استعداد پذیرش نظام را داشته باشد.

شكست جنجال‌ رسانه‌اي غرب

بعد از ماه ها جنجال رسانه ای و گمانه زنی محافل سیاسی غربي پیرامون احتمال حمله نظامی به ایران به بهانه توقف برنامه هسته ای این کشور، مقامات آمریکایی و تحلیلگران مطرح رسانه ای از کاهش چشمگیر احتمال حمله نظامی به این کشور خبر می دهند.

نیویورک تایمز در تحلیلی به قلم "جیمز رایزن" می نویسد: "عوامل متعددی برای فروکش کردن تب حمله نظامی به ایران وجود دارد که از جمله مهمترین آنها می توان به برخورد عاقلانه مقامات ایرانی با بحث مذاکرات هسته ای و همچنین شکاف شدید سیاسی در درون احزاب اسرائیلی و عدم اجماع آنها در مورد اقدام نظامی علیه ایران اشاره کرد."

نیویورک تایمز در ادامه با اشاره مذاکرات موفق استانبول می نویسد: " بسیاری معتقدند، مذاکرات دو هفته پیش در استانبول ترکیه، نقطه عطف جدیدی در نوع تفکر مقامات آمریکایی و غربی پیرامون ایران به وجود آورده و تیم مذاکره کننده ایرانی با انعطاف و عقلانیت محسوسی در مذاکرات حاضر شد."

سوءاستفاده از نام آیت‌الله شاهرودی

محمدشریف ملک‌زاده در جریان موضوع جنجالی برج‌های دوقلوی شیراز، مالک اصلی این پروژه را یکی از معتمدان آیت‌الله هاشمی شاهرودی معرفی کرده بود.

به گزارش فارس، ‌محمدهاشم غرقی مسئول وقت مرکز رسیدگی به شکایات مردمی ریاست جمهوری در سال 1386 و در جریان موضوع جنجالی برج‌های دوقلوی شیراز، طی نامه‌ای به محمود احمدی‌نژاد رییس جمهور به یکی از تخلفات محمدشریف ملک‌زاده معاون وقت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری اشاره کرده و نوشته است:پروژه مذکور (برج‌های دوقلو) در ظاهر متعلق به شخصی به نام آقای محمدحسن محمدپور مطلق بوده اما آقای ملک‌زاده معاونت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، ضمن دعوت از استاندار وقت، شخص دیگری به نام آقای مهدی حسینی را به عنوان مالک اصلی پروژه و معتمد آیت‌الله هاشمی شاهرودی و کسی که به عنوان سرمایه‌گذار، حسینیه حضرت آیت‌الله شاهرودی را در مشهد ساخته است، معرفی می‌کند تا بتواند از برخورد دستگاه‌های مربوطه برای توقف ساخت این برج‌های غیرقانونی جلوگیری کند.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  6:58 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها