0

آماده باش کامل ارتش و یونیفل در مرز لبنان با رژیم صهیونیستی

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

آماده باش کامل ارتش و یونیفل در مرز لبنان با رژیم صهیونیستی

نسخه چاپيارسال به دوستان
برای آغاز احداث دیوار حایل صورت گرفت
آماده باش کامل ارتش و یونیفل در مرز لبنان با رژیم صهیونیستی

خبرگزاری فارس: نیروهای امنیتی و ارتش و یونیفل در طرف لبنانی و ارتش اسرائیل در طرف مقابل با برقراری حالت آماده باش، به دقت روند احداث دیوار حایل در مرز لبنان و سرزمین‌های اشغالی را دنبال می‌کنند.

خبرگزاری فارس: آماده باش کامل ارتش و یونیفل در مرز لبنان با رژیم صهیونیستی

به گزارش فارس، پایگاه خبری النشره لبنان گزارش داد که نیروهای یونیفل و ارتش لبنان در راستای آماده سازی برای احداث دیوار حایل در مرزهای لبنان با سرزمین های اشغالی از سوی تل آویو استقرار امنیتی گسترده ای را در منطقه بوابه فاطمه آغاز کرده اند، منابع امنیتی اعلام کردند که این حضور گسترده ارتباط مستقیمی با تصمیم اسرائیلی برای احداث دیوار حایل در این منطقه از مرز دارد.

اسرائیل پیشتر اعلام کرده بود که از امروز ساخت این دیوار را آغاز خواهد کرد اما به زمان آغاز کار اشاره نکرده بود، این در حالی است که اوایل صبح فعالیتی از صهیویست ها برای احداث دیوار مشاهده نمی شد، اما از ساعاتی پیش فعالیتهای آنها در این راستا آغاز شده است.

از سوی دیگر عباس جابر خبرنگار النشره در جنوب لبنان گزارش داد که گشتی هایی از تیم ارتباط بین المللی نیز به طرف اسرائیلی و لبنانی مرزها رسیده اند تا با ایجاد هماهنگی میان دو طرف مانع از ایجاد تنش میان دو طرف شوند.

یونیفل نیز در همین راستا یک مانع پارچه ای و پلاستیکی به ارتفاع سه متر در مقابل مرز ایجاد کرده است. ارتش اسرائیل نیز گشتی های خود را در منطقه افزایش داده و ارتش  و نیروهای امنیتی لبنان و همچنین نیروهای یونیفل نیز در این سوی مرزها تعداد گشت زنی های خود را در نوار مرزی بیشتر کرده اند.

این در حالی است که از ساعاتی پیش حفاری های صهیونیست ها برای ایجاد دیوار حایل آغاز شده است.

انتهای پیام/++

 
 
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  6:55 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها