0

رزمایش نیروهای "سپر جزیره" در خاک امارات+ فیلم

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

رزمایش نیروهای "سپر جزیره" در خاک امارات+ فیلم

نسخه چاپيارسال به دوستان
ادامه اقدامات خصمانه ابوظبی
رزمایش نیروهای "سپر جزیره" در خاک امارات+ فیلم

خبرگزاری فارس: رزمایش نیروهای نظامی کشورهای شورای همکاری خلیج فارس در حالی همچنان ادامه دارد که ناظران سیاسی تاکید دارند که اقدامات خصمانه شورای همکاری تلاشی از سوی این کشورها برای فرار از مشکلات داخلی است.

خبرگزاری فارس: رزمایش نیروهای "سپر جزیره" در خاک امارات+ فیلم

به گزارش مانیتورینگ فارس به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره، رزمایش نیروهای نظامی کشورهای حاشیه خلیج فارس موسوم به سپر جزیره همچنان در امارات ادامه دارد و مقامات این نیروها مدعی شده اند که تاکنون این رزرمایش به اهدافش دست یافته است.

اماراتی‌ها این رزمایش را "جزایر وفا" نامیده‌اند که در واقع اشاره به ادعاهای این کشور علیه جزایر ایرانی تنب بزرگ، تنب کوچک و ابوموسی است و فرماندهان سپر جزیره تاکید کرده اند که هدف از این رزمایش افزایش هماهنگی بین نیروها مشترک است.

 

 
مهمترین عملیات نیروهای سپر جزیره سرکوب مردم بحرین بوده است

 

امارات در حالی در روزهای اخیر به بهانه سفر رئیس جمهور کشورمان به جزایر ایرانی خلیج فارس اقدامات خصمانه و تحریک کننده‌ای را علیه جمهوری اسلامی در منطقه آغاز کرده است. 

امارات علاوه بر برگزاری این رزمایش از نیروی هوایی آمریکا خواسته تا در این کشور جنگنده‌های اف-22 مستقر کند و مقامات شیخ نشین دبی اظهارات تندی را علیه ایران مطرح کرده اند.

امارات و دیگر کشورهای شورای همکاری در شرایطی اظهارات تند و بی پایه خود علیه ایران را افزایش داده‌اند که موج بیداری اسلامی در این منطقه آغاز شده و سران این کشورها تلاش دارند تا با خلق دشمن فرضی افکار عمومی را از مشکلات داخلی و حکومت های غیردموکراتیک خود منحرف کنند. 

انتهای پیام/ق

 
 
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  6:54 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها