0

سفیر جدید واشنگتن در هلند منصوب شد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

سفیر جدید واشنگتن در هلند منصوب شد

نسخه چاپيارسال به دوستان
سفیر جدید واشنگتن در هلند منصوب شد

خبرگزاری فارس: رئیس جمهوری آمریکا یکی از بزرگ‌ترین تامین کنندگان اعانه برای کمپین انتخاباتی خود را به عنوان سفیر جدید واشنگتن در هلند منصوب کرد.

خبرگزاری فارس: سفیر جدید واشنگتن در هلند منصوب شد

به گزارش فارس به نقل از شبکه خبری "فاکس نیوز"، "باراک اوباما" رئیس جمهوری آمریکا در پیروی از سنتی که در انتخابات ریاست جمهوری وجود دارد و بر اساس این سنت به کسانی که تامین کنندگان بزرگ سرمایه برای کمپین انتخابات ریاست جمهوری محسوب هستند پست های دیپلماتیک داده می شود، "تیموتی بروس" وکیل ایالت "مریلند" و یکی از برترین تامین کنندگان سرمایه و اعانه برای کمپین خود را به عنوان سفیر جدید واشنگتن در هلند منصوب کرد.

شبکه خبری "فاکس نیوز" نوشت که کمپین انتخاباتی اوباما اعلام کرده است که بروس به جمع آوری اعانه ای بیش از 500 هزار دلار برای این ستاد انتخاباتی کمک کرده است؛ طبق قانون از آنجائیکه بروس نمی تواند تمام این پول را به شخصه کمک کند، بنابراین او مانند سایر کسانی که اعانه جمع کن هستند، از دیگران پول و اعانه می گیرد و این پول را به کمپین انتخاباتی تحویل می دهد.

در ادامه خبر شبکه "فاکس نیوز" آمده است که دولت اوباما و همچنین روسای جمهوری سابق آمریکا در اغلب موارد به این تامین کنندگان بزرگ سرمایه کمپین های انتخاباتی خود پست های معتبر پاداش می دهند؛ مرکز سیاست های پاسخگو برآورد کرده است که اوباما در طول سال اول ریاست خود در کاخ سفید به ده ها نفر از کسانی که اعانه جمع کرده اند پست های سفیری داده است.

بروس وکیل شرکت حقوق بین المللی "وینستون و استراون" در واشنگتن دی سی است و نمایندگی موکلان عالیرتبه ای را بر عهده دارد؛ او پیشتر در سال 2010 میلادی توسط اوباما در پست سرپرست مرکز بین المللی دانشمندان "وودرو ویلسون" منصوب شده بود.

انتهای پیام/ن.ص

 
 
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  6:54 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها