0

قطع مستمری از کارافتادگی در انگلیس زندگی هزاران نفر را در معرض خطر قرار داد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

قطع مستمری از کارافتادگی در انگلیس زندگی هزاران نفر را در معرض خطر قرار داد

نسخه چاپيارسال به دوستان
قطع مستمری از کارافتادگی در انگلیس زندگی هزاران نفر را در معرض خطر قرار داد

خبرگزاری فارس: دولت انگلیس از امروز طرحی را اجرا می‌کند که بر اساس آن مستمری ازکارافتادگی بیماران انگلیسی تنها تا یکسال به آن‌ها پرداخت می‌شود، که این طرح هزاران نفر از بیماران این کشور را برای ادامه حیات با مشکل روبرو می‌کند.

خبرگزاری فارس: قطع مستمری از کارافتادگی در انگلیس زندگی هزاران نفر را در معرض خطر قرار داد

به گزارش فارس به نقل از روزنامه گاردین، با تغییر قوانین تسهیلات از کارافتادگی در انگلیس هزاران نفر از بیماران این کشور که توان کار کردن ندارند قادر به تامین هزینه‌های زندگی خود نخواهند بود.

این هفته قرار است تا طرح جدید دولت انگلیس مبنی بر محدود شدن مستمری از کارافتادگی بیماران و معلولین این کشور اجرا شود. بر اساس این طرح این مستمری نهایتا به مدت یکسال به افراد پرداخت خواهد شد، که همین امر هزاران بیمار انگلیسی که مبتلا به بیماری‌های سخت هستند را با مشکلات شدید روبرو می‌کند.

اجرای این قانون موجب می‌شود تا 70هزار مریض انگلیسی که شدیدا بیمار هستند و همچنین معلولین این کشور یک بخش و یا تمام مستمری 99 پوند در هفته خود را از دست دهند. این قانون جدید دردناکترین کاهش بودجه‌ای است که تا کنون از سوی وزرای کابینه ائتلافی انگلیس ارائه شده است.

این طرح از امروز در انگلیس اجرایی می‌شود و پرداخت مستمری به بیماران و از کارافتادگان را به یکسال محدود می‌کند تا آن‌ها امکان زندگی معمولی را نیز از دست بدهند.

بر این اساس تا سال 2015 حدود 300هزار نفر از انگلیسی‌ها حتی اگر آنقدر بیمار باشند که نتوانند کار کنند، مستمری هفتگی خود را از دست خواهند داد.

انتهای پیام/ص

 
 
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  6:47 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها