0

پارلمان انگلیس دیوید کامرون را برای ارائه توضیحات فراخواند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

پارلمان انگلیس دیوید کامرون را برای ارائه توضیحات فراخواند

نسخه چاپيارسال به دوستان
در رابطه با حمایت از وزیر فرهنگ انگلیس در پرونده مردوخ
پارلمان انگلیس دیوید کامرون را برای ارائه توضیحات فراخواند

خبرگزاری فارس: مجلس عوام انگلیس نخست‌وزیر این کشور را برای پاسخگویی به سوالات موجود در رابطه با حمایت وی از وزیر فرهنگ متخلف این کشور، فراخواند.

خبرگزاری فارس: پارلمان انگلیس دیوید کامرون را برای ارائه توضیحات فراخواند

به گزارش فارس به نقل از روزنامه گاردین، دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس امروز برای ارائه توضیحات در رابطه با پرونده "جرمی هانت" وزیر فرهنگ این کشور در پرونده رسوایی رسانه‌ای مردوخ به مجلس عوام (پارلمان) این کشور فراخوانده شد. او باید به این سوال پاسخ دهد که به چه دلیل از به جریان افتادن پرونده هانت به اتهام نقض مقررات وزارت‌خانه جلوگیری می‌کند.

جرمی هانت وزیر فرهنگ انگلیس متهم است که در مزایده واگذاری شبکه ماهواره‌ای "بی‌اسکای"، به رابرت مردوخ مالک امپراطوری رسانه‌ای غرب کمک کرده و اطلاعات مربوط به مزایده را در اختیار وی گذاشته است. هفته گذشته انتشار ایمیل‌های ارسال شده از دفتر وی به شرکت "نیوز اینترنشنال" متعلق به مردوخ هم بر این اتهام صحه گذاشت. با این حال تاکنون وی حاضر به استعفا نشده و کامرون هم به حمایت از وی پرداخته است.

دیروز هم دیوید کامرون شخصا به رابطه بسیار نزدیک خود با امپراطوری رسانه‌ای مردوخ اعتراف کرد، هرچند که منکر هرگونه معامله‌ای با مردوخ و حمایت از شرکت نیوز اینترنشنال شد.

انتهای پیام/ص

 
 
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  6:45 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها