0

حزب الوسط مصر حمایت خود از "ابوالفتوح" در انتخابات را اعلام کرد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

حزب الوسط مصر حمایت خود از "ابوالفتوح" در انتخابات را اعلام کرد

نسخه چاپيارسال به دوستان
حزب الوسط مصر حمایت خود از "ابوالفتوح" در انتخابات را اعلام کرد

خبرگزاری فارس: در حالیکه دیروز جریان سلفی و حزب سلفی النور حمایت خود از "عبدالمنعم ابوالفتوح" در انتخابات ریاست جمهوری مصر را اعلام کرد، امروز حزب اسلامگرای الوسط هم در بیانیه‌ای از حمایت این حزب از ابوالفتوح در انتخابات خبر داد.

خبرگزاری فارس: حزب الوسط مصر حمایت خود از "ابوالفتوح" در انتخابات را اعلام کرد

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، حمایت از "عبدالمنعم ابوالفتوح"، نامزد اسلامگرای مصری در انتخابات ریاست جمهوری این کشور همچنان ادامه دارد.

در حالی‌که روز گذشته جریان سلفی و حزب النور، شاخه سیاسی این جریان حمایت خود از "عبدالمنعم ابوالفتوح" در انتخابات ریاست جمهوری مصر را اعلام کرد، امروز (دوشنبه) اسلامگرای الوسط نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد که در انتخابات ریاست جمهوری مصر عبد المنعم ابو الفتوح حمایت می‌کند.

در همین راستا کمیته عالی مستقل انتخابات ریاست جمهوری مصر در بیانیه‌ای از آغاز رسمی تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از امروز (دوشنبه) خبر داد.

بیانیه منتشره توسط کمیته عالی مستقل انتخابات ریاست جمهوری مصر تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری این کشور را  تا 21 ماه می برابر با یک خرداد مجاز دانست.

از سوی دیگر پایگاه خبری مصری "الیوم السابع" با اشاره به حمایت حزب سلفی "النور" از عبد المنعم ابوالفتوح در انتخابات ریاست جمهوری مصر نوشت که تازه‌ترین نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که 55 درصد از مصری‌های شرکت‌کننده در این نظرسنجی معتقدند، وی پیروز انتخابات ریاست جمهوری مصر خواهد بود و از این حیث شانس بیشتری از دیگر نامزدهای این کشور دارد.

این درحالی است که جماعت اسلامی نیز قرار است، امروز نامزد مورد حمایت خویش در انتخابات ریاست جمهوری مصر را اعلام کند و منابع آگاه در جماعت تاکید کرده‌اند که میان عبد المنعم ابو الفتوح، نامزد مستقل و محمد مرسی، نامزد جماعت اخوان المسلمون به احتمال قوی نامزد مورد حمایت جماعت ابو الفتوح خواهد بود.

انتهای پیام/++

 
 
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  6:42 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها