0

گردان‌های "ابوعلی مصطفی" به تل‌آویو نسبت به هرگونه تعرض به سعدات هشدار داد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

گردان‌های "ابوعلی مصطفی" به تل‌آویو نسبت به هرگونه تعرض به سعدات هشدار داد

نسخه چاپيارسال به دوستان
به دنبال وخامت حال "احمد سعدات"
گردان‌های "ابوعلی مصطفی" به تل‌آویو نسبت به هرگونه تعرض به سعدات هشدار داد

خبرگزاری فارس: گردان‌های "ابوعلی مصطفی" شاخه نظامی جبهه خلق برای آزادی فلسطین به دنبال وخامت حال "احمد سعدات" دبیرکل این کمیته در زندان‌های رژیم صهیونیستی نسبت به هرگونه تعرض به سعدات هشدار داد.

خبرگزاری فارس: گردان‌های "ابوعلی مصطفی" به تل‌آویو نسبت به هرگونه تعرض به سعدات هشدار داد

به گزارش فارس، گردان‌های ابوعلی مصطفی ضمن هشدار به دشمن صهیونیستی درباره هرگونه تعدی به "احمد سعدات" دبیر کل این جبهه که دست به اعتصاب غذا زده است، اعلام کرد: این اقدام برای دشمن صهیونیستی گران تمام می‌شود.

سخنگوی این گردان‌ها گفت:ما با نگرانی شدید تجاوزات زندانبانان صهیونیست علیه اسرای مان؛ به ویژه احمد سعدات را دنبال می کنیم و تاکید می ورزیم که "اسرائیل" در ازای هرگونه تعدی به وی تاوان سنگینی را پرداخت خواهد کرد. 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین "ابوجمال" افزود: رژیم غاصب صهیونیستی به خوبی می داند که در قبال هرگونه تعدی به دبیرکل این گردان ها بهای سنگینی می پردازد.

وی تصریح کرد: ما می دانیم که جان احمد سعدات در خطر است و چنانچه اتفاقی برای او بیفتد به خون شهدا سوگند تا از اسرائیل انتقام نگیریم، آرام و قرار نخواهیم داشت.

روز گذشته منابع خبری گزارش دادند که به دنبال وخامت حال سعدات که از دو هفته پیش در زندان‌های رژیم صهیونیستی دست به اعتصاب غذا زده است، وی را به بیمارستان زندان الرمله منتقل کردند.

انتهای پیام/++

 
 
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  6:41 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها