0

حمایت نخست وزیر جدید اردن از معاهده سازش با اسرائیل

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

حمایت نخست وزیر جدید اردن از معاهده سازش با اسرائیل

نسخه چاپيارسال به دوستان
حمایت نخست وزیر جدید اردن از معاهده سازش با اسرائیل

خبرگزاری فارس: نخست وزیر جدید اردن معاهده وادی عربه میان امان و تل آویو را در راستای منافع فلسطینی‌ها خواند و گفت که اگر زمان به عقب باز می‌گشت نیز وی در این مذاکرات شرکت می‌کرد.

خبرگزاری فارس: حمایت نخست وزیر جدید اردن از معاهده سازش با اسرائیل

به گزارش  فارس به نقل از روزنامه الدستور اردن، فایز طراونه نخست وزیر انتصابی شاه اردن دیروز در اظهاراتی سیاست های خود را برای دوره آینده حاکمیت اردن تشریح کرد. وی که هم اکنون رایزنی‌های خود را برای تشکیل کابینه آغاز کرده است، دوره کنونی برای اردن را دقیق و حساس خواند و گفت که به دنبال ایجاد اصلاحات بدون اعمال خشونت در اردن خواهد بود.

وی در راستای همین رایزنی ها دیروز با 4 فراکسیون پارلمانی در اردم به صورت مجزا دیدار کرد، او در مورد بیانیه وزارتی کابینه خود گفت که این مرحله غیر کلاسیک است و دولت و بیانیه وزراتی نیز غیر کلاسیک خواهند بود.

الطراونه معاهده صلح میان اردن و رژیم صهیونیستی موسوم به وادی عربه را در راستای منافع برادران فلسطینی! خواند و مدعی شد که اردن از این معاهده برای شکستن محاصره ملت فلسطین استفاده می کند. او گفت که اگر زمان به عقب باز می گشت نیز وی در این مذاکرات شرکت می کرد.

فایز الطروانه پنج شنبه گذشته از سوی شاه اردن مأمور تشکیل کابینه جدید در این کشور شد و رایزنی های خود را در این راستا آغاز کرد.

انتهای پیام/++

 
 
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  6:40 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها