0

فراکسیون "الوفاء" لبنان: فلتمن بار دیگر مصیبتی جدید به لبنان می‌آورد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

فراکسیون "الوفاء" لبنان: فلتمن بار دیگر مصیبتی جدید به لبنان می‌آورد

نسخه چاپيارسال به دوستان
فراکسیون "الوفاء" لبنان: فلتمن بار دیگر مصیبتی جدید به لبنان می‌آورد

خبرگزاری فارس: یک عضو پارلمان لبنان وابسته به فراکسیون وفاداری به مقاومت با اشاره به سفر آینده معاون وزیر خارجه آمریکا به لبنان تاکید کرد که وی بار دیگر مصیبتی جدید برای لبنان به همراه دارد.

خبرگزاری فارس: فراکسیون "الوفاء" لبنان: فلتمن بار دیگر مصیبتی جدید به لبنان می‌آورد

به گزارش فارس به نقل از الانتقاد، "علی المقداد" عضو پارلمان لبنان وابسته به فراکسیون وفاداری به مقاومت، سفر آینده جفری فلیتمن معاون وزیر خارجه آمریکا به لبنان را مورد انتقاد قرار داده و تاکید کرد که وی هر گاه به لبنان قدم می گذارد، مصیبتی به همراه دارد، چرا که وی غیر از سیاست کینه و نفرت و قتل و کشتار مردم سیاستی با خود همراه ندارد.

المقداد افزود که وی بار دیگر با پروژه ای جدید وارد لبنان می شود، شاید فکر می کند که برخی ها در لبنان بخش هایی از پروژه های وی را فراموش کرده اند و وی می خواهد تا بار دیگر این موارد را مورد تاکید قرار دهد.

این نماینده پارلمان که در بقاع شمالی سخنرانی می کرد، خاطرنشان کرد که از هم اکنون نشست‌هایی در آمریکا برگزار می‌شود که در آنها موضوع انتخابات پارلمانی در لبنان مطرح است، اما من به شما اطمینان می دهم که همانگونه که ما بر دشمن آمریکایی و اسرائیلی در جنگ 33 روزه پیروز شدیم، امروز نیز سرنوشت تمامی پروژه های آنها شکست خواهد بود.

المقداد در مورد کشتی توقیف شده در سواحل لبنان نیز صحبت کرده و این دستاورد را به ارتش تبریک گفت، وی از برخی گروهها خواست تا علیه سوریه‌ای که به لبنان کمک‌های زیادی کرده است، توطئه نکنند و از مقاومت این کشور حمایت نمایند.

انتهای پیام/++

 
 
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  6:38 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها