0

باشگاه سپاهان به فيفا شکايت کرد

 
hassan74
hassan74
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : تیر 1390 
تعداد پست ها : 103
محل سکونت : اصفهان

باشگاه سپاهان به فيفا شکايت کرد

به دليل تعليق محروميت توزي

باشگاه سپاهان به فيفا شکايت کرد


باشگاه سپاهان به دليل تعليق محروميت بازيکن تراکتورسازي از سوي کميته انضباطي به فيفا شکايت کرد.


    به نقل از سايت باشگاه سپاهان، اين باشگاه شکايت خود در مورد تعليق غير قانوني محروميت رودريگو توزي بازيکن تيم تراکتور سازي و حضور اين بازيکن در ديدار با سپاهان را به فدراسيون جهاني فوتبال(فيفا) ارائه داد.


سايت اين باشگاه نوشت: متاسفانه با توجه به پيگيري ها و مکاتبات مکرر اين باشگاه با فدراسيون فوتبال و کميته انضباطي اين فدراسيون در مورد تعليق غير قانوني محروميت بازيکن مذکور، کميته انضباطي فدراسيون هيچ پاسخي را به شکايت سپاهان ارائه نداده است. لذا باشگاه سپاهان بيش از اين تامل و تحمل در اين رابطه را جايز ندانسته و طبق حق قانوني، شکايت خود را تقديم کميته انضباطي فدراسيون جهاني فوتبال کرده است.


نکته جالب توجه در سکوت کميته انضباطي در اين مورد شکايت باشگاه سپاهان اين است که  طبق اسناد و نامه هاي موجود ،درخواست بخشش يک جلسه محروميت رودريگو توزي از سوي باشگاه تراکتور سازي در تاريخ 20/12/90 انجام شده و راي کميته انضباطي مبني بر يکسال تعليق محروميت اين بازيکن نيز در همان روز يعني بيستم اسفندماه صادر شده است.


حال سئوال اين است که کميته انضباطي که به سرعت در پاسخ به درخواست باشگاه تراکتورسازي در همان روز راي خود را صادر کرده چطور هنوز نتوانسته پاسخ شکايت باشگاه سپاهان را بدهد. شکايتي که باشروع تقديم لوايح در تاريخ 24 اسفند ارائه و ثبت گرديده است.


پيگيري شکايت اين باشگاه به فيفا حتي در صورت قهرماني تيم فوتبال سپاهان در رقابت هاي ليگ برتر امسال ادامه خواهد داشت و فراي بحث قهرماني براي مقابله با آراء غير قانوني و اشتباه مصرانه اين شکايت را پيگيري مي کنيم.


شکايت و احقاق حقوق از طريق مرجع جهاني فيفا، حقي است که در اساسنامه فدراسيون فوتبال براي باشگاه ها به رسميت شناخته شده است.


 منبع:varzesh3.com

دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  2:46 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها