0

نسخه تازه اوبونتو با امکانات جذاب برای شرکت های تجاری

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

نسخه تازه اوبونتو با امکانات جذاب برای شرکت های تجاری

 توزیع لینوکس سیستم عامل اوبونتو با امکاناتی جذاب برای شرکت های تجاری در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

 
خبرگزاری فارس: نسخه تازه اوبونتو با امکانات جذاب برای شرکت های تجاری

 

 تک‌اسپات، شرکت کرونیکال عرضه کننده سیستم عامل اوبونتو می گوید که نسخه 12.04 ال تی اس این سیستم عامل که آخرین نسخه تجاری از سیستم عامل یاد شده محسوب می شود، از امکانات مناسبی برای بهره مندی از سرویس های کلود کامپیوتینگ و همین طور تامین سریع منابع مورد نیاز و دسترسی به آنها برخوردار است.

این نسخه همچنین از بصری سازی اطلاعات رایانه های رومیزی پشتیبانی می کند. علاقمندان می توانند این نسخه از اوبونتو را از سایت شرکت طراح بارگذاری کنند. این شرکت قول داده که تا چهار سال به طور دائمی از این نسخه از اوبونتو پشتیبانی کند و وصله های امنیتی به روزرسان برای آن را هم تا 5 سال به طور مرتب عرضه کند.

نسخه سرور اوبونتو 12.04 امکانات پیشرفته دیگری نیز دارد و در کنار مجموعه ای از به روزرسانی های امنیتی، مجهز به سرویسی موسوم به OpenStack  برای تسهیل مدیریت منابع نیز هست.

ابزار دیگری موسوم به MaaS هم در این نسخه وجود دارد که با استفاده از آن می توان از کل یا بخشی از منابع سخت افزاری برای مدیریت اطلاعات کلود یا تجزیه و تحلیل حجم بالایی از اطلاعات بهره گرفت.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  1:15 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها