0

آسپرین خطر ابتلا به سرطان را کاهش می‌دهد

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

آسپرین خطر ابتلا به سرطان را کاهش می‌دهد

 پژوهشگران آمریکایی در تحقیقات تازه خود دریافتند که مصرف آسپرین خطر ابتلا به سرطان را کاهش می‌دهد.

 
خبرگزاری فارس: آسپرین خطر ابتلا به سرطان را کاهش می‌دهد

 

به نقل از خبرگزاری یونایتدپرس، دکتر لوین چو از متخصصان بیماریهای سرطان در دانشگاه تگزاس در دالاس آمریکا گفت: آسپرین نه تنها دارای تاثیرات مثبتی روی قلب است بلکه می تواند اسلحه‌ای در برابر سرطان نیز باشد.

وی افزود: مطالعات متعدد نشان می دهد که استفاده روزانه از آسپرین می تواند خطر ابتلا به سرطان را کاهش دهد یا از گسترش این بیماری در افراد مختلف جلوگیری کند.

لوین چو تصریح کرد: ما هنوز نمی‌توانیم با اطمینان کامل به افراد سرطانی پیشنهاد مصرف مداوم آسپرین بدهیم و گفتن این مطلب که آسپرین باید به عنوان روش درمانی استانداردی در تمام مبتلایان به سرطان به کار گرفته شود، هنوز زودهنگام اما با این حال می‌توان گفت که نتایج به دست آمده تاکنون دلگرم کننده هستند"

در همین راستا، محققان دانشگاه آکسفورد آزمایشی را روی تعدادی از افراد داوطلب انجام دادند و دریافتند: این افراد بعد از ۳ سال مصرف روزانه آسپرین در مقایسه با افرادی که آسپرین مصرف نکردند، تقریباً 25 درصد کمتر در معرض خطر ابتلا به سرطان قرار داشتند.

لوین چو گفت: این تحقیقات بعد از پنج سال به این نتیجه رسید که خطر مرگ و میر ناشی از سرطان تا 37 درصد در افرادی که آسپرین مصرف می کردند، کاهش یافت.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  1:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها