0

پرداخت وام کارگشایی به 367 خانوار مددجوی ماهنشانی

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

پرداخت وام کارگشایی به 367 خانوار مددجوی ماهنشانی

 مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ماهنشان گفت: سال گذشته 367 مورد وام کارگشایی به خانوارهای مددجوی ماهنشانی پرداخت شد.

 
خبرگزاری فارس: پرداخت وام کارگشایی به 367 خانوار مددجوی ماهنشانی

 

ذبیح‌الله غفاری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: وام‌های پرداخت شده برای حل مشکل مددجویان ماهنشانی در راستای خرید لوازم خانگی، هزینه‌های درمانی و سایر مشکلات موردی خانوارهای زیر پوشش این نهاد بود.

وی یادآور شد: وام‌های کارگشایی که سال گذشته برای حل مشکل مددجویان ماهنشانی پرداخت شد، در قالب وام قرض الحسنه بلند مدت بود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ماهنشان با اشاره به اینکه سال گذشته در راستای پرداخت وام‌های کارگشایی به مددجویان ماهنشانی 2 میلیارد و 580 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است، اضافه کرد: این رقم در مقایسه با سال قبل از آن 200 درصد افزایش داشته است.

وی همچنین تعداد کل وام‌های پرداختی توسط کمیته امداد ماهنشان در این زمینه را 701 مورد اعلام کرد و گفت: کمیته امداد برنامه‌های مختلفی را برای توانمند سازی مددجویان زیر پوشش انجام می‌دهد.

غفاری در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر 5 هزار و 200 صندوق صدقه در شهرستان ماهنشان وجود دارد، افزود: سال گذشته بیش از یک میلیارد ریال کمک مردمی از طریق صندوق‌های صدقه موجود در شهرستان ماهنشان جمع‌آوری شده است.

وی گفت: مبلغ صدقات پرداختی در شهرستان ماهنشان در سال گذشته در مقایسه با سال قبل از آن 33 درصد رشد داشته است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ماهنشان با تقدیر از همراهی خیران و مردم در راستای کمک رسانی به نیازمندان تصریح کرد: مردم و خیران همیشه با کمک‌های خود کمیته امداد را در رسیدن به اهداف خود یاری کرده‌اند.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  12:39 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها