0

آزادشهر میزبان نخستین همایش کشوری حکیم میرفندرسکی

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

آزادشهر میزبان نخستین همایش کشوری حکیم میرفندرسکی

 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آزادشهر گفت: این شهرستان 27 و 28 اردیبهشت ماه جاری میزبان نخستین همایش علمی حکیم ابوالقاسم میرفندرسکی خواهد بود که به صورت کشوری برگزار می‌شود.

 
خبرگزاری فارس: آزادشهر میزبان نخستین همایش کشوری حکیم میرفندرسکی

 

داود قاسمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار داشت: این همایش دو روزه به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان آزادشهر و با حضور جمعی از مسئولان کشوری از جمله سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دعوت از اساتید و صاحب‌نظران و دانشمندان داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: در حاشیه برگزاری این همایش مراسم کلنگ‌زنی نخستین بنیاد علمی و فرهنگی حکیم میرفندرسکی در زادگاه وی واقع در روستای نامتلو از توابع بخش فندرسک برگزار خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آزادشهر با اشاره به نزدیک شدن فصل تابستان ابراز داشت: در حال حاضر شهرستان آزادشهر دارای چهار انجمن فرهنگی و هنری فعال است که در رشته داستان‌نویسی انجمن داستان‌نویسی بوستان قلم، در رشته شعر انجمن شعر صهبا، در رشته تجسمی انجمن آفاق هنر و در رشته خوشنویسی انجمن خوشنویسان آزادشهر آماده پذیرش علاقه‌مندان برای آموزش هستند.

قاسمی اضافه کرد: دو آموزشگاه نقاشی، یک آموزشگاه خوشنویسی، یک گروه موسیقی سنتی با نام بیداد نیز از فعالان عرصه فرهنگی و هنری شهرستان هستند که در تمام سال به ویژه ایام تابستان با برگزاری برنامه‌های آموزشی پذیرای علاقه‌مندان خواهند بود.

وی اذعان داشت: 10 خبرنگار هم فعالیت‌های رسانه‌ای و خبری شهرستان را انجام می‌دهند که خبرنگاران آزاد واحد مرکزی خبر صدا و سیما در شهرهای آزادشهر، نگین‌شهر و نوده‌خاندوز در کنار خبرنگار و گزارشگر آزاد صدای مرکز گلستان، خبرگزاری فارس و نشریات همشهری، جام‌جم، کیهان، اطلاعات، ابتکار، ایران، حسبان، گلستان‌نو، گلستان‌مهر،خبر ورزشی و اقتصاد گلستان شامل این نفرات هستند.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  12:25 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها