0

تبلت‌های سونی رفع اشكال مي شوند

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

تبلت‌های سونی رفع اشكال مي شوند

 مهندسان شرکت سونی تلاش مي كنند ، سیستم عامل آندروید نصب شده بر روی تبلت های خود را به روز کرده تا برخی مشکلات این سیستم عامل طراحی شده توسط گوگل را برطرف کنند.

باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاري اینکوئیرر ؛ این به روز رسانی ممکن است در آینده در سری گوشی های " اكسپريا " سونی هم اعمال شود. در کنار رفع برخی مشکلات امنیتی سونی به روزرسانی های دیگری هم انجام داده است که از آن جمله می توان به ارتقای مرورگر کروم، افزایش امکانات عکس برداری و فیلم برداری و ... اشاره کرد.

بر اساس اين گزارش ، کاربران تبلت های سونی برای دریافت این به روزرسانی تنها کافیست به شبکه وای – فای متصل شوند تا فایل مربوطه بر روی گوشی هایشان بارگذاری و نصب شود.

به روزرسانی یاد شده تنها مربوط به تبلت های سری اس شرکت سونی است و مشخص نیست تبلت های سری پی این شرکت هم فایل های به روز شده را دریافت خواهند کرد یا خیر.

به روز شدن آندروید بر روی این تبلت ها در مرحله اول از کشورهای سوئد ، دانمارک ، ایسلند ، فنلاند و نروژ آغاز می شود و در مراحل بعدی که ظرف 4 تا 6 هفته آینده آغاز می شود ، دیگر کشورها را هم در بر می گیرد .

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  11:33 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها