0

فعالیت حرفه‌ای 150 فریدونکناری در پرورش‌اندام

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

فعالیت حرفه‌ای 150 فریدونکناری در پرورش‌اندام

 رئیس هیئت پرورش‌اندام فریدونکنار از فعالیت حرفه‌ای 150 ورزشکار در رشته‌های پرورش‌اندام و مچ‌اندازی در این شهرستان خبر داد.

 
خبرگزاری فارس: فعالیت حرفه‌ای 150 فریدونکناری در پرورش‌اندام

 

 حسن حاج‌کناری شامگاه یکشنبه در جلسه هیئت پرورش‌اندام این شهرستان اظهار داشت: استان مازندران دارای استعداد زیادی در رشته پرورش اندام است.

قهرمان سابق پاورلیفتینگ آسیا بیان کرد: ظرفیت شهرستان فریدونکنار در استان مازندران در پاورلیفتینگ بسیار بالاست و ما در همه رده‌های سنی در کشور مدعی هستیم.

رئیس هیئت پرورش‌اندام فریدونکنار ادامه داد: 150 ورزشکار به صورت حرفه‌ای در رشته پاورلیفتینگ، پرورش‌اندام و مچ‌اندازی فعالیت می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: ما از لحاظ مالی در تنگنا هستیم و نداشتن امکانات مناسب و اختصاص ندادن بودجه مورد نیاز به هیئت پرورش اندام فریدونکنار و نبود سالن اختصاصی برای تمرین از مشکلات اساسی ما محسوب می‌شود.

منوچهر نریمانی مربی با تجربه فریدونکناری نیز مسائل مالی را مشکل اساسی این شهرستان دانست و یادآور شد: ما از این لحاظ پشتیبانی و حمایت نمی‌شویم و حتی پول ورودی به برخی مسابقات را از هزینه شخصی خود پرداخت می‌کنیم.

محسن محمدی قهرمان پاورلیفتینگ استان مازندران در رده سنی جوانان نیز با بیان اینکه حتی کوچک‌ترین قدردانی نیز از ما به عمل نیامد، تصریح کرد: با هزینه شخصی و حتی بدون دریافت کوچک‌ترین تسهیلات به مسابقات اعزام شدیم و بهترین نتیجه را برای شهرستان رقم زدیم.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  1:00 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها