0

جريان شورشي

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

جريان شورشي

جام جم آنلاين: سايت بي بي سي فارسي با انتشار مقاله اي با عنوان«وداع با پروژه اصلاحات، آشتی با روند اصلاحات»از جنبش سبز به عنوان جريان شورشي نام برد و نوشت:تسلط گرایش شورشی بر جریان اصلاح‌طلب یک شبه صورت نگرفت بلکه در فاصله یکی دو هفته پس از انتخابات ۸۸، تحقق پذیرفت.

دراين مقاله آمده است: جنبش سبز، در اساس، حرکتی غیرسازماندهی شده و خودبخودی بوده است که بدون راهبرد مشخص و یا هماهنگی با الگوی اصلاح‌طلبانه توسعه سیاسی شکل گرفت و تداوم یافت.

دراين مقاله همچنين از موسوی و کروبی به عنوان كساني كه در میان جوانان فاقد اعتبار هستند ياد شده است. 

بسيجی خيبرم

به دنبال انتشارنوشته مجتبی واحدی در اعتراض به دعوت مهدی خزعلی به شركت مردم در انتخابات مجلس شوراي اسلامي خزعلی نيز به وي پاسخ داد:من نمی‌خواهم فرصت‌سوزی کنم، نمی‌خواهم پس از ۳۳ سال بروم آخر صف تحريميون بايستم، من بسيجی خيبرم، بايد نظام و انقلابم را از دست نامحرمان نجات دهم،  روا نيست که بسيجی خيبر کنج خانه نشيند و قهر کند و نامردمان از خانه‌نشينی او شاد شوند.

سايت ضد انقلابي گويا نيوزبه نقل از خزعلي نوشت: سنگر تحريم استحکام ندارد، رجال سياسی در صف رای ايستاده اند، ما آمده ايم که بگوييم، راه آزادی و دموکراسی از صندوق های رای می گذرد، به رای مردم احترام بگذاريد، خيانت نکنيد و بس.

مرگ ساختگی  بن لادن

جیمز فتزر، فیلسوف آمریکایی و افسر سابق نیروی دریایی این کشور در گفتگو با پرس تي‌وي تصريح کرد:همه آن چیزی که از صفحه نخست صحنه حمله ساختگی امریکا به محل سکونت بن لادن به دست می‌آید این است که (در جریان این حمله) هیچ کس بن لادن را مشاهده نکرد. در واقع شما چگونه می‌توانید فردی که سال 2001 مرده را یک بار دیگر بکشید؟"


فتزر افزود: واشنگتن به منظور انحراف اذهان عمومي از توجه به "محقق نشدن وعده اوباما در زمينه برچیدن (بازداشتگاه) گوانتانامو، استقرار سربازان امريکايي در پاکستان و بررسي دقيق گواهي ولادت اوباما" حمله ساختگي به محل سکونت بن لادن را مطرح کرد.

اين فيلسوف آمريکايي خاطرنشان کرد، اين ادعا که جسد بن لادن طبق آیین اسلام در دريا دفن شد "مضحک و غير منطقي" است.

عقب نشيني غرب

روزنامه لس آنجلس تايمز موافقت آمريكا با غني سازي اورانيوم در ايران را عقب نشيني واضح آمريكا وغرب ارزيابي كرد.

لس آنجلس تايمز نوشت: مقامات ارشد آمريکا گفته اند اگر دولت ايران با بازرسي هاي نامحدود و نظارت شديد موافقت کند، ممکن است به ايران اجازه بدهند اورانيوم را تا خلوص پنج درصد غني سازي کند. اگر اين پيشنهاد را همه شش کشور مذاکره کننده با ايران و آژانس بين المللي انرژي اتمي پيشنهاد کرده باشند، اين پيشنهاد شروعي خوب خواهد بود.

انتشار اسناد حمايت سيا از ديکتاتور ها

با انتشار اسناد جديدي، بار ديگر حمایت سازمان هاي جاسوسی آمریکا (سیا) و انگلیس (MI5 و MI6) از جنایات دیکتاتورهای جهان برملا شد.

به گزارش روزنامه ديلي ميل، با افشای شواهدی مبنی بر دخالت مستقیم سازمان هاي جاسوسی آمریکا (سیا) و انگلیس (ام آی 6) در شکنجه "عبدالحکیم بالحاج" از مخالفان قذافی، بار دیگر حمایت این سازمان ها از جنایات دیکتاتورهای جهان و مشارکت در آنها مورد توجه رسانه ها قرار گرفت.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  11:43 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها